2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یادمه قابلمه هامو‌ رو‌هم  چیده بودم صدای تلق تلق اونا میومد

😢

همسرم ، سید هستی طلبه هستی مداح هستی حافظ و قاری قران که هستی آشپز هیئت هستی ...چرا فرشته نشدی شما آقا ؟!  دهه هشتادی متاهل متولد یک فروردین ۱۳۸۰    به دریایی گرفتارم  که موجش عالمی دارد          داشتیم میخوریم میپوشیم 😊🛍نداشتیم فقط میخوریم😅 دیگه خیلی نداشتیم اونایی که داشتیم رو میفروشیم میخوریم 😂 قهر نکن که بهت نمیادش !!! فرشته ای آخه    در حال رژیمم خودم سرگروهم چند نفر رو هم به رژیم تشویق کردم من میرسم به ۵۵ کیلو به زودی ...
2731

دوسال پیش زلزله وحشتناکی تو شهرمون اومد از انموقع من استرسی شدم پانیک گرفتم بدبخت شدم دوساله هر روز درگیرشم تو رو خدا هر کی میتونه برام دعا کنه خوبشم مممونم

میشه برای سلامتی و بچه دارشدنم ی صلوات بفرستین
2738
پانیک چی هست؟

پانیک از استرس زیادیه انگار مرگت میرسه تموم بدن میلرزه تپش قلب نفس تنگی سردرد وای خدایا یعنی میشه تموم بشه دیگه من خوب خوب بشم

دوسال پیش زلزله وحشتناکی تو شهرمون اومد از انموقع من استرسی شدم پانیک گرفتم بدبخت شدم دوساله هر روز ...

منم پاتیک داشتم الان خیلی بهترم.نماز بخون و ایمانتو به خدا قویتر کن خداروشکر خیلی بهترم من بهش غلبه کردم خودمم به خاطر ترس و استرس پانیک خیلی عذاب کشیدم.

🚫لطفا اینقدلایک نکنید🚫کامنت بزارید😁
پانیک از استرس زیادیه انگار مرگت میرسه تموم بدن میلرزه تپش قلب نفس تنگی سردرد وای خدایا یعنی میشه تم ...

عزیزم خوب میشی ایشالا.منم که بعضی شبا اینجوری میشم میگپ اگه بخوابم دیگه میمیرم فردا بیدار نمیشم 😐

خدایا منو برگردون به نیمه دوم سال93❤😢
منم پاتیک داشتم الان خیلی بهترم.نماز بخون و ایمانتو به خدا قویتر کن خداروشکر خیلی بهترم من بهش غلبه ...

رفتی دکتر یا خودت خوبشدی

پانیک از استرس زیادیه انگار مرگت میرسه تموم بدن میلرزه تپش قلب نفس تنگی سردرد وای خدایا یعنی میشه تم ...

انشالله خوب میشی وای چه روزای بدی بود برام فقط ددست داشتم فرار کنم.زیاد در موردش مطالعه کن هرچی بیشتر بدونی دربارش بهتر میتونی کتترلش کنی.

رفتی دکتر یا خودت خوبشدی

دو دفعه رفتم دکتر اعصاب و روان.دیگه نه داروخوردم نه هیچی فقط سعی کردم نمازامو بخونم و به خدا نزدیک شم و کاری نکنم باعث عذاب وجدانم بشه و از مردن بترسم همش خوبی کن تا خودت حس خوبی داشته باشی

2706