2737
2734

ما اوایل کرونا تا چندماه ارتباطی نداشتیم چندماه خواهرمو ندیدم یکی دو دفعه از دور دیدمش،داداشامو میدیدم اونم با فاصله،الان ولی رفت و آمد داریم ولی هیچ دورهمی و مهمونی و تولد نداریم فقط خونه مادرم همدیگه رو میبینیم اونم با فاصله ولی ماسک نمیزنیم تو خونه،خب تا کی اینجوری زندگی کنیم یعنی کلا قطع ارتباط کنیم با خواهربرادرا؟😢😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منکه ندارم چون مامانم کرونا  گرفته و خانواده الان ناقل محسوب میشن

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت
2738

تنهایی بهترازاینه ک خدایی نکرده مریضی بگیرید بنظرم

من خداشاهده مامانم دیابت داره اصلا خونشون نمیرم  هرموقع جایی میرم با اینکه مریض نیستم خونه مامانم نمیرم تا چند روز ک مطمئن بشم سالمم بعد میرم البته  میگم خیلی کم میرم

ولی خانواده همسرم مدام دورهمی دارن خدا بهمون رحم کنه  

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
منم همین طوری هستم فقط خونه مادرم و خونه مادر شوهرم اونم نریم افسرده می شیم

به خدا تنها جایی که دارم خونه مادرمه وگرنه تو خونه دیوونه میشم خودم به کنار دخترم ول نمیکنه میگه بریم خونه مامانجون،موندم چیکارکنم،خونه پدرشوهرم دو هفته یه بار میرم همسرم خودش هفته ای یه بار میره

البته خانواده هامون کم جمعیت هستن من خانواده خودم پدر و مادر و دو ناخواه مجرد که فقط پدرم بیرون می ره 

خانواده همسرم هم ۵ نفر هستن ولی اونجا من نگران هستم چون به غیر مادرشوهرم بقیه مدام بیرون هستن

خداوند از جایی که حسابش را نمی کنید به شما روزی می دهد
به خدا تنها جایی که دارم خونه مادرمه وگرنه تو خونه دیوونه میشم خودم به کنار دخترم ول نمیکنه میگه بری ...

منم خونه مادرم زیاد می رم اونم خیلی وقتها پدرم نیست خونه مادرشوهرم هفته ای یکبار اونم دو تا ۳ ساعت

خداوند از جایی که حسابش را نمی کنید به شما روزی می دهد
تنهایی بهترازاینه ک خدایی نکرده مریضی بگیرید بنظرم من خداشاهده مامانم دیابت داره اصلا خونشون نمیرم ...

من به خاطر تنهایی مادرم مدام باهاش در ارتباطم یا میرم شبا پیشش میخوابم یا میبرمش خونه خودم،اگه بابام زنده بود یا مادرم از تنهایی نمیترسید میتونستم ولش کنم و نرم ولی الان شرایط سختیه

2706