2737
2734
عنوان

زن خیانتکار

| مشاهده متن کامل بحث + 8197 بازدید | 122 پست
ذات خراب با مشاوره درست نمیشه

عجب!؟

یه چیزیو دائم تکرار میکنید

ذات خراب، دی ان ای، آزار و تجاوز دیدن در کودکی، خیانت والدین و و و خیلی دلایل دیگه ممکنه یه نفرو به اون سمت ببره

وقتی اشتباه کرد بگیرن آتیشش بزنن؟ یا اگه تصمیم گرفت مشکلشو حل کنه بهش بگن ذاتت خرابه درست نمیشی؟؟؟؟

عزیز من کادر سلامت روان که با این جواب نمیتونن به مردم کمک بکنن

حالا مثلا من نوعی هم یه مطالعه سردستی میکنم و دلایلشو میخونم برای اطلاع خودم و اینکه شاید جایی به دردم خورد!

با انکار کردن مشکلی حل نمیشه که هیچ، مثل سرطان بیصدا و موذیانه توی جامعه پخش میشه

باید دلایل و ریشه های همه چیز حتی بدترین جنایتها هم درک بشه تا بشه ممانعت کرد یا افراد درگیر رو تادیب و اصلاح کرد

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

[QUOTE=161476392]چی بگم آخه. هوسه دیگه. گرفتتش[/QUOTEادم طلاق بگیره بهتره اماخیانت کارخیلی کثیفیه که خداروخوش نمیاد

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
عجب!؟ یه چیزیو دائم تکرار میکنید ذات خراب، دی ان ای، آزار و تجاوز دیدن در کودکی، خیانت والدین و و ...

رو همه کارساز نیس

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.
مگه سنگسار نمیکنن؟

نه دیگه الان شلاق وزندان اماکاش مثل اون موقع سنگسارمیکرذن

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2738

ی همسایه داشتیم شوهر راننده ماشین سنگین بود بیچاره وقتی می رفت زنش مرد می‌آورد خونه... شوهرش فهمید ی روز دیدیم دم در وایستاده به بابام گفت منو بگیر نذار برم تو وگرنه میکشمش... زنگ زد پلیس زنشو با ی پسره گرفتن مرد شکست اون لحظه طلاقش داد.. اما از بس عاشق بود دیوونه شده 😞😞

دوستت دارم ای خیال لطیف ....دوستت دارم ای امید محال... 🍂🖤
عجب!؟ یه چیزیو دائم تکرار میکنید ذات خراب، دی ان ای، آزار و تجاوز دیدن در کودکی، خیانت والدین و و ...

اگه اون کسی که اشتباه میکنه خودش بخواد و درمان بشه بله خیلی هم کارسازه 

مشکل اونجاست که اونا فرافکنی میکنن و خودشون رو پاک میدونن و بقیه رو مقصر جلوه میدن 

وقتی کسی نخواد نمیشه کمکش کرد

خدایا شکرت 

یاد فیلم او یک فرشته بود افتادم که خدا بیامرز حسن جوهرچی بازی میکرد

اونم تا اون مرده که خیانت کار بود رو دید گرفتش به باد انتقاد

اما خودش که تو شرایطش قرار گرفت از همه بدتر بود

خانما یه چیزی میگم باور کنید،

اگر هر کدوم از ماها گناه نمیکنیم حالا هر گناهی، ۹۹ درصدش لطف خداس که مارو تو اون شرایط گناه قرار نمیده فکر نکنید خودمون خیلی خوبیم و پاک

خدایا صدایت میکنم چون در این دنیا دیگر صدا به صدایی نمیرسد،اما تو شنوایی
رو همه کارساز نیس

خیلی درمانها هم روی درصدی از بیمارا جواب نمیده

تحقیقات پزشکی هیچ وقت به این دلیل متوقف نشده

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
خیلی درمانها هم روی درصدی از بیمارا جواب نمیده تحقیقات پزشکی هیچ وقت به این دلیل متوقف نشده

حق باشماست

بی خیال

نهنگ یونس را نخورد....کارد اسماعیل را نکشت....آتش ابراهیم را نسوزاند....دریا موسی را غرق نکرد....آری اگر او بخواهد همه چیز ممکن است....ناامیدنباش❤ کار درست رو خدا میکنه که با هیشکی حرف نمیزنه🥀.

اووووووو تا دلت بخواد زیاده

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍
2706