2410
2553

با درد سینه پاشدم یکم سنگین شدن مشخصه شیر داره میاد داخلش

بچمم تکون نمیخوره از وقتی بیدار شدم توروخدا کمک

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍

یه چیز شیرین بخور پهلوی چپ بخواب..یا برو بیمارستان تا خیالت راحت شه

آرامم کن خدا...تنها تو آرام کننده ای..تنها تو صبر دهنده ای...از حکمتت چیزی نمیدانم...تغییر ده حالم را به بهترین حال..دلتنگ  دخترم هستم که  فقط دو روز مال من بود و سهم خاک شد.🖤😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ی شیرینی بهور ب پهلو چپ بخاب از کی تکون نمیخوره؟

نیم ساعته حدودا

من ی مامان 24سالم😍دخترم هشت و پسرم 5سالشه❤️به خواست خدا دوباره با دستگاه باردار شدم❤️برای سلامتی من و خانوادم ی صلوات میفرستی😍

عزیزدلم آروم باش الان دیگ تکونای بچه کم میشه چون جاش کمه 

یه چیز شیرین بخور و ب پهلوی چپ بخواب تکون میخوره 

اول صبح چ انتظاری از بچه داری خوابه طفلی 

فاطمه حسنا مامان همیشه تو قلبم میمونی فرشته ی آسمونی من😔💗الهی و ربی من لی غیرک؟                 💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚
2714
چند ساعته تکونشو حس نکردی؟ آب و یخ قاطی کن بخور

حدودا نیم ساعت من چون دوتا زایمان زودرس داشتم خیلی میترسم

حدودا نیم ساعت من چون دوتا زایمان زودرس داشتم خیلی میترسم

هر دقیقه که تکون نمی خوره که احتمالا خوابه 

آرامم کن خدا...تنها تو آرام کننده ای..تنها تو صبر دهنده ای...از حکمتت چیزی نمیدانم...تغییر ده حالم را به بهترین حال..دلتنگ  دخترم هستم که  فقط دو روز مال من بود و سهم خاک شد.🖤😭
چند ساعته تکونشو حس نکردی؟ آب و یخ قاطی کن بخور

طفلی بچه لرز میکنه بندری میرقصه تو اون به‌گله جا😂

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
وااا

اخه من تا از خواب بیدار میشم پسرم بشدت تکون میخوره

بعد چون یهو سینه هام سنگین شدن میترسم

2706