2726
عنوان

آقایون کسی هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 845 بازدید | 83 پست
عدم تفاهم هم من مقصر بودم هم اون زنم که ازدواج کرد من موندم همین جوری

تقصیر شما چی بود؟

با عشقم ازدواج میکنم ، عشقم : پولدار😎 ، مهربون🤗 ، باوفا⁦👩‍❤️‍💋‍👨⁩ ، دوست داشتنی🥰 ، با ادب🙂عاشق هم میشیم💓💖 و به پای هم پیر میشیم🧓👵❤️⁩⁦❤️⁩
دست بزن نداشتید؟

دست بزن؟؟؟

دستمو میشکنم.همون جا دستمو به چاقو قطع میکنم

خاک بر سر کسی که یه خانوم رو بزنه

نه دست بزن داشتم

نه فحش میدم

برای ما اختلافمون جزیی بودش.بعدش خانواده راضی بودن.خواستگار قبلیش فامیلشون بود.از اول راضی بودن که با فامیلشون ازدواج کنه.من غریبه بودم

عاشق کوه و طبیعت و گردش.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من کسی رو که برای جذب دیگران نوع پوشش خودشو عوض کنه نمی پسندم مجرد یا مطلقه یک چیز دیگه است اصل سوال اشکال داره، زن باید پوشش را خودش انتخاب کنه وبهش اعتقاد داشته باشه نه هر دم بیل

آقا هستم ، امضاء محفوظ
2728
خواب کار بیشتر خونه بودم

یعنی همش میخوابیدید؟ سر کار نبودید؟

با عشقم ازدواج میکنم ، عشقم : پولدار😎 ، مهربون🤗 ، باوفا⁦👩‍❤️‍💋‍👨⁩ ، دوست داشتنی🥰 ، با ادب🙂عاشق هم میشیم💓💖 و به پای هم پیر میشیم🧓👵❤️⁩⁦❤️⁩
دست بزن؟؟؟ دستمو میشکنم.همون جا دستمو به چاقو قطع میکنم خاک بر سر کسی که یه خانوم رو بزنه نه دست ...

ولی این آدم اینقدر منو زده ، با خانوادم و قطع رابطه کرده بود ، خیلی پاش موندم 

بیشتر خواب و سرکار باید بیشتر به زنم توجه میکردم خانوادشم کلا موافق بودن خواستگار قبلیشم مجرد بود ...

چند وقته جدا شدید؟ زن سابقتون چند وقت بعد از طلاق ، ازدواج کرد؟

سسال ۹۳ بود جدا شدیم اون یکسال بعدش

چطور طلاق گرفت؟ کار شما چیه؟

دردسر اخرش تفاهم کارشناس صنابع غذایی

ولی شوهر من راضی به طلاق نمیشه ، باید از طریق دادگاه مشکلشو ثابت کنم ، که یک سال بیشتر طول میکشه

سوال بی ربط و سطحی ایه

طرز تفکرتون رو عوض کنین بعدا ضربه میخورین

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
سوال بی ربط و سطحی ایه طرز تفکرتون رو عوض کنین بعدا ضربه میخورین

بله ، الان دیگه به این موضوع فکر نمیکنم 

دردسر اخرش تفاهم کارشناس صنابع غذایی

چند سال دارید؟

2706