2733
2734
عنوان

یزدی های عزیز،زلزله اومده؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 523 بازدید | 30 پست
والا دیشب پدرشوهرم گف دو روز پیش کرجم اومده اصلا متوجه نشدم😑

من کرجم .مرز قزوین و همدان بود ولی موجش اینجارو لرزوند ولی عموم متوجه نشدن ما طبقه بالاییم من و خانواده همه متوجه شدیم ساعت ۳ بود یهو گفتیم زلزله 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان من فکر کنم احتمال خطر پس لرزه ی بد واسه ما باشه؟چون از پنج صبح فقط نزدیک دو ساعته گذشته

نمیدونم،من که چند شبه خواب زلزله همش میبینم😣

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
چندروز پیشم همدان اومد 5/4ریشتر. انقدترسیدم سه بعدازظهر بود

اره اونم سنگین بود

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2728
چندروز پیشم همدان اومد 5/4ریشتر. انقدترسیدم سه بعدازظهر بود

لرزش خونه هم حس کردین؟

واسه ما پارسال تهران اول یه صدا اومد بعد خونه مثل منارجنبون شروع کرد به لرزیدن سالهای قبل تر یا فقط از صدا متوجه می شدیم یا تکونای لوستر ولی این یکی (البته شاید چون طبقه اخریم)خیلیییی واضح تکون می خورد

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       
نمیدونم،من که چند شبه خواب زلزله همش میبینم😣

😣😣😣😣مدت هاست میگن واسه تهران و اطراف خطر زلزله ی شدید هست

وایی زلزله تهران ک من ب دیوار تکیه داده بودم رو تخت نشسته بودم خونمونم قدیمی داشتم پسرمو شیر میدادم دیوار پشتم یجوری تکون تکون خورد با تخت جاب جا شدم اصلا با نوزاد فرار کردیم تو کوچه 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2738
😣😣😣😣مدت هاست میگن واسه تهران و اطراف خطر زلزله ی شدید هست

اره،ترس مام از همینه،خدا رحم کنه فقط

وایی زلزله تهران ک من ب دیوار تکیه داده بودم رو تخت نشسته بودم خونمونم قدیمی داشتم پسرمو شیر میدادم ...

وایییییییییی🤦‍♀️😩

کرج نبوده. آوج قزوین بوده که مرز قزوین و همدانه نمیدونم کرجیا چطور متوجه شدن؟

من نه ولی تهرانم همه متوجه شدن اون زلزله رو

وایی زلزله تهران ک من ب دیوار تکیه داده بودم رو تخت نشسته بودم خونمونم قدیمی داشتم پسرمو شیر میدادم ...

منم چراغ اتاق خاموش ولی چراغ خواب روشن بود رو تخت نشته بودم بعد از دیوار پشت سرم که صداعه دراومد فکر کردم عزرائیل اومده ببرتم

منم چراغ اتاق خاموش ولی چراغ خواب روشن بود رو تخت نشته بودم بعد از دیوار پشت سرم که صداعه دراومد فکر ...

اخی دوراز جون

خدا بلارو از همه دور کنه 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
لرزش خونه هم حس کردین؟ واسه ما پارسال تهران اول یه صدا اومد بعد خونه مثل منارجنبون شروع کرد به لرزی ...

خیلی تکون خورد خونه اولش خفیف بود بعدش شدید لرزید بااینحال ک ماطبقه دومیم. دویدیم بیرون. من بالای یخچال گردو گذاشته بودم خشک شه اومدیم خونه دیدم چندتاش ریخته کف آشپزخونه.دیگه فکرشو بکن

لایک نکن لدفن.🛑درخاست دوستی ممنوع .تشکر
2706