2703
2553
عنوان

یزدی های عزیز،زلزله اومده؟؟؟؟؟؟

523 بازدید | 30 پست

حالتون خوبه؟تهرانم اومده،فیروزکوه

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نمیدونم من‌که چیزی نفهمیدم

یزدین شما؟بالای ۵ریشتر بوده

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
2714
واقعا؟من اقوام یزدین نگفتن چیزی

اره عزیزم ۵/۲ریشتر بوده

اوه۵/۲ ریشتر😱😱😱😱 تو یزد

تهران و اطرافم چند روز پیش تاپیک زدم تنش میخاره 

خدا به هممون رحم کنه شما یزد هستین؟

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       
اوه۵/۲ ریشتر😱😱😱😱 تو یزد تهران و اطرافم چند روز پیش تاپیک زدم تنش میخاره  خدا به هممون رحم ...

نه عزیزم من تهرانم

فیروز کوه ۵صبح ۳/۱ریشتر اومده

بهاباد یزد ۵/۲ریشتر دیشب ۱شب

والا دیشب پدرشوهرم گف دو روز پیش کرجم اومده اصلا متوجه نشدم😑

باز اینا که احساس نمی کنیم خوبن ادم به وحشت نمیوفتن ما سر اون زلزله  ای که پارسال واسه تهران اومد و البته خداروشکر هیچ اتفاقی نیفتاد  خیلی ترسیدیم خونمون قشنگ ویبره می رفت

نه عزیزم من تهرانم فیروز کوه ۵صبح ۳/۱ریشتر اومده بهاباد یزد ۵/۲ریشتر دیشب ۱شب

الان من فکر کنم احتمال خطر پس لرزه ی بد واسه ما باشه؟چون از پنج صبح فقط نزدیک دو ساعته گذشته

2706