2726
عنوان

ازمایش خون بارداری

180 بازدید | 28 پست

سلام دوستان من با امروز پنج روزه موعودم عقب زده من خیلی دقیق پریودیم ازمایش خون دادم دیروز منفی بود ممکنه بازم باردار باشم؟بنظرتون زود دادم ازمایش یا نه درجا معلوم میشه ازمایش شکمم درد میاد زیر شکمم پهلو هام کمرم سینه هامم سفت شده و سنگین یک هفتس اینجوریه علاعمم

🥰🤱🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم😞

دکتر رفتی؟علایمش یه چیزای عجیبیه که نمیتونی راحت تشخیص بدی.برو دکتر برات امپول میده اگه نی نی بود جاش محکم میشه نباشه هم پریود میشی.

من سری پیش یه هفته تاخیر داشتم این ماه باردار شدم.میگن تاخیر برا باردار شدن خوبه امیدوار باش

بعیده باشی کاش روز هفتمم دوباره آزمایش بدی

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
اصلا به این چیزا نیس، چند روز دیگم صبر کن انشاءالله خیره، 

دیشب همسایم پیام داد خواب دیدم بارداری بدون هیچ مقدمه ای من شکه شدم من الان تو این وضعیت اون چرا خواب دیده خواب زن چپه یعنی نیستم هزار جور فکر خست شدم از چشم انتظار بودن

🥰🤱🏻
2706