2726
آره،اما خاله دوستم و شوهرش و بچه هاش کرونا گرفتن ،از این دارو استفاده کردن،خوب شدن،منم خیلی تعریفش ر ...

امکانش هست ازش بپرسی که مصطکی سفید باشه اصله یا نه؟من موادش جدا گرفتم اسیاب کردم

واس من سفید شد کلا .مصطکیش سفید بودمیترسم تقلبی باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم نمیتونه خیلی تاثیر داشته باشه یکی از دلایلش اینه که کلا چیز شیرین حتی قند طبیعی میوه ها بدن ...

اصلا شیرین نیست خیلی تلخه اتفاقا

خواص تک تکشون بزنی توی نت هست

شکر سرخ با اون شیرینی که شما میگی خیلی فرق میکنه عزیز

2728
امکانش هست ازش بپرسی که مصطکی سفید باشه اصله یا نه؟من موادش جدا گرفتم اسیاب کردم واس من سفید شد کلا ...

عزیزم برای مام سفید شد،آره من چندتا دیدم ک آسیاب کردن پودر سفید شده،این روحانی رو خیلی قبولش دارن همه.جلو خودم و همسرم اسیاب کرد،درسته نگران نباش.

به نظرم نمیتونه خیلی تاثیر داشته باشه یکی از دلایلش اینه که کلا چیز شیرین حتی قند طبیعی میوه ها بدن ...

اتفاقا خیلیا استفاده کردن و نتیجه گرفتن یه خانمی همینجا گفت که کرونا گرفتیم حالمون بد بوده،اینو سه شب خوردیم کامل گلو درد و سرفه مون خوب شده مثل معجزه بوده براشون،من خودمم گلو درد داشتم‌خوب خوب شدم

چجوری ب این نتیجه پی پردن 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
میگن برای تقویت سیستم ایمنی بدن و پیشگیری از کروناس . میگن منتسب به امام کاظمه ولی بعضیا میگن نه ول ...

برای عفونت و چرک عاااالیه، یچیز مثل معجزست، یعنی شده گلوم جوری چرک کرده که احساس میکردم تا گوشام رسیده، شب پودر امام کاظم علیه السلام رو ریختم صبح کاملا چرکا خشک شدن. حتی دوستم برای دندون درد عفونی استفاده کرده بود خوب شده بود

نه این دارو نبود. کلی گفتم نمی گم بده می گم مراقب باشید. کبد خیییلی حساسه

اره یسری گیاهان هستن مصرف زیادشون کشنده ان

مثلا برگ سنا بشدت کشنده مصرف زیادش

یا بابونه نیم ساعت بمونه سمی میشه سریع باید مصرف بشه

اصلا شیرین نیست خیلی تلخه اتفاقا خواص تک تکشون بزنی توی نت هست شکر سرخ با اون شیرینی که شما میگی خ ...

عزیزم میدونم من خودم شکر سرخ دارم

راجع به این دارو هم نظرم رو گفتم به هر حال تازه الان فهمیدم چه دارویی هست

اره من  دیروز داشتم از گلو درد میمردم  خوردم خوب شدم البته یک ساله دارم استفاده میکنم.ز ...

منم‌گلو درد داشتم خوردم خوب خوب شدم،من‌خودم‌پارسال موادشو خریدم و باهم آسیاب کردم،خییلی تلخه،من‌چشمی‌مواد و قاطی کردم در ظاهر یه اندازه بودن،میخوام بدونم شما آماده خریدی؟تلخ بود؟نکنه من هلیله سیاه رو زیاد اضافه کرده باشم آخه خیلی تلخه وتابستانش آماده از بیرون خریدم انقدرا تلخ نبود

فقط میشه اسم این دارو رو گذاشت معجزه، من بلا استثنا از هر کس که استفاده کرده این توصیف معجزه بودن رو شنیدم، تا استفاده نکنی متوجه نمیشی، شدیدترین چرک گلو رو شب بریزی تا صبح خبری از چرک نیست

2706