2726
عنوان

بیاین ببینید خوب جوابشو دادم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 736 بازدید | 103 پست

جان یه سوالی دارم ازت چرا هر می ترکی ؟ به خاطر پروفایلت بود یه زمانی هی برات گزارش می زدن ؟ یا تاپیک خلاق می زدی؟خیلی کنجکاو شدم دعوا می کردی هی گزارش برات می زدن یا مشکلشون با جانی دپ واقعی بو؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حالا چند وقت دیگه با شوهرش یه بگو مگوی کوچیک‌کنن شوهرش بهش میگه تو اصلا به دوست من نظر داشتی چرا گفتی دل تنگتم.کار خود دوستت هم‌درست نبوده ادم‌عاقل خودشو در معرض اتهام نمیزاره .اگه شوهرش عکس دوست فوت شده دوستت رو‌میزاشت همچین چیزی مینوشت دوستت مطمن باش ناراحت میشد که آره تو به دوست من نظر داشتی  

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
2728
حالا چند وقت دیگه با شوهرش یه بگو مگوی کوچیک‌کنن شوهرش بهش میگه تو اصلا به دوست من نظر داشتی چرا گفت ...

چی بگم والا

انقدر بد جواب داد که اینارو نمیتونم بهش بگم اما حرفتون درسته

چی بگم والا انقدر بد جواب داد که اینارو نمیتونم بهش بگم اما حرفتون درسته

البته شاید اونم‌منظوری نداشته شاید به سوخی نوشته پیام نمیتونه احساسات آدم ها رو منتقل کنه و‌همبشه باعث سو تفاهم‌میشه 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا
فرستادم😥الان پاکش میکنم😭

وا

اسی ببخشی تو اصلا از خودت اراده داری؟

قدرت تشخیص خوب و بد رو داری؟

واقعا نفهمیدی که واسه یه احمق هر توضیحی اضافس

اون دوستمون از تو بدتر 

عجب راهنمایی ای کرد😑

شرط چاقو مُرد
وا اسی ببخشی تو اصلا از خودت اراده داری؟ قدرت تشخیص خوب و بد رو داری؟ واقعا نفهمیدی که واسه یه اح ...

بیا یه دونه استیکر"مرسی عزیزم"فقط فرستاده

اصلام انگار نفهمیده دلخورم ازش😐

@sarigalin     @محیط_زیست_پاک      @sabzroo    

2706