2726
رویا مامان جان سونو واژینال دادم و دکتر چون ساک حاملگی ندید مشکوک شد و دو تا ازمایش بتا دادم که جواب ...

عزیزم تو حاملگی خارج رحمی بتا بالا میره ولی کند... واسه شما داره پایین میاد... هر دوتا رو یه ازمایشگا رفتی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم تو حاملگی خارج رحمی بتا بالا میره ولی کند... واسه شما داره پایین میاد... هر دوتا رو یه ازمایشگ ...

اين تايپيك مال چند سال قبله

شمارش معكوس خدايا سلامتي سلامتي سلامتي خواسته من از وجود با عظمت شماست . 🤲🏻🤲🏻
2728
سلام منم امروز بتام اومد پایین شما سقط کردی ؟ پوچ بود یا قلب نداشت؟

اين تايپيك مال سلب هشتادنه

شمارش معكوس خدايا سلامتي سلامتي سلامتي خواسته من از وجود با عظمت شماست . 🤲🏻🤲🏻

سلام دوستان من ۴ هفته باردارم ولی ساک حاملگی  دیده نشده عدد بتا ۳۶۰۰ هست لکه بینی هم دارم دکتر گفته ای پی شدی ولی سونوگرافی گفت مشکوک به ای پی هستم نمیدونم چکار کنم راهنماییم کنید 

سلام

لطفا یه جستجویی درباره بارداری شیمیایی بکنید.

بدن فکر میکنه بارداره اما هیچ خبری از هیچ ساک حامگلی ای نیست نه در رحم نه خارج رحم

من دچارش شده بودم خیلی سخته.هر ده روز پریود میشدم و حدودا ۲ماه تا۳ماه طول کشید واسه من خدارو شکر خودبخود بتا صفر شد و اگر نیاد پایید بعد چند ماه نوعی از شیمی درمانی رو انجام میدن 

خیلی سخت بود الانم دو تا دختر دارم.از سختیهاش نترسید 

بچه ها عشقن.روح زندگی ان

من همیشه میگم بهشت منید شما

درداش و همه چیش از یاد ادم میره😁

صبور باش

و بخودت امید

و نترس و خودتو نباز

ان شاالله بهترین چیزها برات اتفاق میفته

شادی عزیز سلام من اصلا نمیخوام که بترسونمت و امیدوارم که این طوری نباشه دوست خوبم حتما یک سونو واژی ...

سلام دوست عزیز

چطور متوجه شدید حاملگی خارج از رحم است؟ هفته چندم بودید؟

سلام دوستان من ۴ هفته باردارم ولی ساک حاملگی  دیده نشده عدد بتا ۳۶۰۰ هست لکه بینی هم دارم ...

سلام عزیزم. من الان  تو این شرایطم. 

شما چیکار کردی ؟ چی شد؟

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
سلام عزیزم. من الان  تو این شرایطم.  شما چیکار کردی ؟ چی شد؟

منم مثه شمام ولی لک ندارم  شما ساک رو دیدن؟ خارج رحم نبود؟

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
منم مثه شمام ولی لک ندارم  شما ساک رو دیدن؟ خارج رحم نبود؟

عزیزم  بارداریم خارج از رحم شد... بهم داروی متوتروکسات تزریق کردن...

ان شاالله که واسه شما خارج از رحمی نباشه

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
عزیزم  بارداریم خارج از رحم شد... بهم داروی متوتروکسات تزریق کردن... ان شاالله که واسه شما خار ...

شما لقاحت دیر بود؟

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
2706