2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان من بيبي چكم خط كمرنگ انداخته و روز٢٩ پري هستم اما تقريبا از ٢٣پري سمت راست شكمم و پهلوم درد ميكنه دردش خفيفه كسي اينطوري بوده؟

من از حاملگي خارج رحمي ميترسم

2728
دلیلش چیه؟ ای کاش این دفعه بدون مطمئن شدن باردار نمی شدی. خیلی سخته، منم دوتا پشت سر هم سقط کردم

دلیلش معلوم نیست این سومین سقطم هست خیلی برام سخته خیلی افسوس می خورم.واقعا برام سخته

به زودی در این محل تیکر بارداری نصب میشود.Coming soon...😊😊😊
2738
منم همینطور. دوماه پیش سقط شد. سه ماهم بود.

تسلیت میگم عزیزم. دکتر علتش رو چی گفت؟

خدایا... ما رو ببخش که قدر هر قطره بارونت رو نمیدونیم، و بابت این بارش های گاه به گاه که ما لایق ش نیستیم، آنچنان که شایسته ی توست، از تو تشکر نمیکنیم...
دلیلش معلوم نیست این سومین سقطم هست خیلی برام سخته خیلی افسوس می خورم.واقعا برام سخته

عزیزم کدوم شهر هستی شما؟
خدایا... ما رو ببخش که قدر هر قطره بارونت رو نمیدونیم، و بابت این بارش های گاه به گاه که ما لایق ش نیستیم، آنچنان که شایسته ی توست، از تو تشکر نمیکنیم...

حاملگی خارج رحم بتا بالا تر میره اما تو سونو دیده نمیشه نه که برعکس بشه چون تو حاملگی خارج رحم جنین همچنان در حاله رشده اما در جایی غیر از رحم علت کاهش بتا میتونه چیزی به غیر خارج حاملگی رحم بشه و اینکه  بعضی بچه ها تا زیر 6 هفته دیده نمیشن 

دنیای عجیبیه اینجا!!!!  خداحافظ  👋👋👋👋👋👋
کسی تا حالا عدد بتاش ثابت بوده ولی حاملگیش سالم بوده ؟؟

سلام منم امروز بتام اومد پایین شما سقط کردی ؟ پوچ بود یا قلب نداشت؟

درین دنیا تنها شاید لبخند تو باشد که دل بگشاید❤ الحمدلله کل نعمه و کل حال 
2706