2726
ان شاء الله که چیزی نیست به یک سونوگرافی بسنده نکن من 4 جا سونوگرافی کردم که فقط یک نفر متوجه شد که نی نی تو لوله گیر کرده ولی متاسفانه اینقدر دیر شد که لوله ترکید و لوله ای برام نموند.
ان شاء الله که برای تو هیچی نیست
خیلی سخت بود خیلی یاد آن روزا که میوفتم از بچه دار شدن پشیمون میشم
عزیز دل مادر بعد از نه ماه انتظار و سختی الان تو بغلمی
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه ها من روز 31 پری آز دادم و بتا 180 بود گفتن مشکوکه و دوباره بیا آز بده .امروز روز 35 هستش. هنوز کمر درد های قبل از پری دارم. خیلی زیاد که تو خواب از درد بیدار میشم. کی دوباره آز بدم و این دردها داستانش چیه؟؟ خیلی نگرانم
شادی جان من 2 روز بود دل درد داشتم هفته 6 شده بود رفتم دکتر برام سونو نوشت دکتر تو تهران کلینیک بود همونجا سونو دادم که گفت من هیچی نمیبینم دکتر گفت الان نمیتونم کاری بکنم رفتم خانه شب با خونریزی خیلی شدید رفتم بیمارستان که کورتاژ شدم امدم خانه 2 روز بعدش یک دردی کشیدم که غش کردم و خونریزی خیلی شدید پیدا کردم رفتم دکتر نزدیک خانه مامانم که با 1000 بدبختی ازم سونو کرد چون میگفت کورتاژ شدی مسئولیت داره اونجا اون دکتر بهم گفت حاملگی خارج از رحمی رفتم سونو را به دکترم نشون دادم قبول نکرد فرستاد برا سونو واژینال که مشخص شد بله خارج از رحم بلاخره بستری شدم و شکمم باز شد و لوله را هم درآوردن.
اسم دکتری که فهمید یادم نیست توی گیشا
عزیز دل مادر بعد از نه ماه انتظار و سختی الان تو بغلمی
خدا را صد هزار مرتبه شکر
خدا جونم عاشقتم
شادی جان من 2 روز بود دل درد داشتم هفته 6 شده بود رفتم دکتر برام سونو نوشت دکتر تو تهران کلینیک بود ...

سلام.

من روز 45 بتام بیشتر از 800 بود.

دکترم بادست که معاینه کرد کفت رشد جنین خوبه. 

هنوز سونو نرفتم و تا آخر هفته ی 8 به خاطر تجربه ی بد قبلی نمیخوام برم.

درد فقط یک طرف شکمم دارم که دردش به پام هم میزنه. ممکنه خارج رحم باشه ؟

وقتی دکتر حسش کرده  ممکنه خارج ازرحم باشه؟

لکه و اینا هم ندارم اصلا.

خواهش می کنم اگر میدونید بگید 

2706