1648
1605

حاملگی خارج رحم بتا بالا تر میره اما تو سونو دیده نمیشه نه که برعکس بشه چون تو حاملگی خارج رحم جنین همچنان در حاله رشده اما در جایی غیر از رحم علت کاهش بتا میتونه چیزی به غیر خارج حاملگی رحم بشه و اینکه  بعضی بچه ها تا زیر 6 هفته دیده نمیشن 

دنیای عجیبیه اینجا!!!!  خداحافظ  👋👋👋👋👋👋

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

کسی تا حالا عدد بتاش ثابت بوده ولی حاملگیش سالم بوده ؟؟

سلام منم امروز بتام اومد پایین شما سقط کردی ؟ پوچ بود یا قلب نداشت؟

درین دنیا تنها شاید لبخند تو باشد که دل بگشاید❤ الحمدلله کل نعمه و کل حال 
1522
رویا مامان جان سونو واژینال دادم و دکتر چون ساک حاملگی ندید مشکوک شد و دو تا ازمایش بتا دادم که جواب ...

عزیزم تو حاملگی خارج رحمی بتا بالا میره ولی کند... واسه شما داره پایین میاد... هر دوتا رو یه ازمایشگا رفتی

عزیزم تو حاملگی خارج رحمی بتا بالا میره ولی کند... واسه شما داره پایین میاد... هر دوتا رو یه ازمایشگ ...

اين تايپيك مال چند سال قبله

شمارش معكوس خدايا سلامتي سلامتي سلامتي خواسته من از وجود با عظمت شماست . 🤲🏻🤲🏻
سلام منم امروز بتام اومد پایین شما سقط کردی ؟ پوچ بود یا قلب نداشت؟

اين تايپيك مال سلب هشتادنه

شمارش معكوس خدايا سلامتي سلامتي سلامتي خواسته من از وجود با عظمت شماست . 🤲🏻🤲🏻
8

سلام دوستان من ۴ هفته باردارم ولی ساک حاملگی  دیده نشده عدد بتا ۳۶۰۰ هست لکه بینی هم دارم دکتر گفته ای پی شدی ولی سونوگرافی گفت مشکوک به ای پی هستم نمیدونم چکار کنم راهنماییم کنید 

سلام

لطفا یه جستجویی درباره بارداری شیمیایی بکنید.

بدن فکر میکنه بارداره اما هیچ خبری از هیچ ساک حامگلی ای نیست نه در رحم نه خارج رحم

من دچارش شده بودم خیلی سخته.هر ده روز پریود میشدم و حدودا ۲ماه تا۳ماه طول کشید واسه من خدارو شکر خودبخود بتا صفر شد و اگر نیاد پایید بعد چند ماه نوعی از شیمی درمانی رو انجام میدن 

خیلی سخت بود الانم دو تا دختر دارم.از سختیهاش نترسید 

بچه ها عشقن.روح زندگی ان

من همیشه میگم بهشت منید شما

درداش و همه چیش از یاد ادم میره😁

صبور باش

و بخودت امید

و نترس و خودتو نباز

ان شاالله بهترین چیزها برات اتفاق میفته

1523
شادی عزیز سلام من اصلا نمیخوام که بترسونمت و امیدوارم که این طوری نباشه دوست خوبم حتما یک سونو واژی ...

سلام دوست عزیز

چطور متوجه شدید حاملگی خارج از رحم است؟ هفته چندم بودید؟

سلام عزیزم. من الان  تو این شرایطم.  شما چیکار کردی ؟ چی شد؟

منم مثه شمام ولی لک ندارم  شما ساک رو دیدن؟ خارج رحم نبود؟

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
عزیزم  بارداریم خارج از رحم شد... بهم داروی متوتروکسات تزریق کردن... ان شاالله که واسه شما خار ...

شما لقاحت دیر بود؟

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
1615