2737
2734
جاریم  از برادرشوهرم ۱۰ سال بزرگتره .۵ سال دوست بودن ولی الان تازه ازدواج کردن و نمیدونیم چی می ...

منم میخوام ازدواج کنم البته ازدواج دومم هست پسره ازم کوچیک تره بعد من یه دختر ده ساله هم دارم نمیدونم درسته یا نه

بستگی به طرز تفکر دونفر داره .همیشه خانم ۲۵ساله باید با یک مرد ۳۰الی۳۵ سال ازدواج کنه اون موقع با هم برابرند اینو هیچ موقع فراموش نکید متاسفانه خانها با دوتا زایمان پشت سرهم زود ازبین میرند. باهر زایمان ۴سال به عمر   خانما اضافه میشه

طراحی واجرای داخلی ساختمان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره از این پسرای خانواده دوسته ،عشق تشکیل خانواده و همدم داشتن و پیشرفت ،دخترم با خودمه 

مطمئنننننن؟؟؟؟؟؟؟؟ببین زیره یه سقف رفتن با حرفایی که بقیه میزنن راجبش یا خودت ببینی فرق داره.دیگه اینو خودت بهتر میدونی عزیزم.منو رو اسم شوهرم قسم میخورن همه چیزش عالی اماااا لامصب زودجوش و عصبیه و سریع میزنه به سرش و دست باز میکنه 

2738
مطمئنننننن؟؟؟؟؟؟؟؟ببین زیره یه سقف رفتن با حرفایی که بقیه میزنن راجبش یا خودت ببینی فرق داره.دیگه ای ...

چی بگم واللا راست میگی آدما رو نمیشه شناخت فعلا که یکساله میشناسمش اخلاقش خیلی شبیه خودمه اونقدر که من اینقدر شبیه ندیدم کسی رو..

از طرفی من چون با مادرم و برادرم زندگی میکنم خیلی گیر میدن بهم مشکل مالی و تنهایی هم هست فکر آینده 

نمیدونم واللا گیج شدم

آذر ۷۲  جاریم شهریور ۶۲

سخته بعد از دوسه سال معلوم میشه .خدایش سخته واسه برادر خودم پیش اومد دوسال پیش ازدواج کرد خانمش ۶سال از خودش بزرگتر بود امسال خدا بیشون یک بچه داد اما خودم میدیدم یواش یواش برادرم داره از زندگی سرد میشه و خانمش خیلی فهمیدست قضیه را راحت بیم گفت چون من برادر بزرگ هستم با چند تا حرف قانعش کردم که این اولین وآخرین زن عمرت هستش .تا زمانی که من زنده ام .خدا را شکر الان مشکلی ندارن .اما بستگی به خونواده ها هم داره راهنمایی کنن 

طراحی واجرای داخلی ساختمان
چی بگم واللا راست میگی آدما رو نمیشه شناخت فعلا که یکساله میشناسمش اخلاقش خیلی شبیه خودمه اونقدر که ...

هرجور شده بهتر بشناسش چون ازدواج دوم خیلی از اولی سخت تره و باید خیلی خیلی مراقب بود 

2706