2726
عنوان

حالم خوب نیست یعنی میشه دکترم فردا برام ختم بارداری بزنه?

| مشاهده متن کامل بحث + 874 بازدید | 111 پست
وگوی منم شیاف تا بیست و هشت هفتگی و آمپول و قرص و ....استفاده کردم.اگرم میشد طبیعی بیارم فک کنم مث ش ...

من تا ۳۵ هفته آمپول و شیاف زدم

درد شدید همراه با انقباض ۳۶ هفته داشتم دوباره آمپول زدن بهم با بتاهامو

بعد ۳۷ هفته اون اتفاق وحشتناک افتاد درد شدیدی کشیدم 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
رگ به رگ کنار کهدميدونم چه درديه😭ببین تا میخوام تغییر وضعیت بدم حتی کوچیک با سنم انگار قفل میشه با ...

من‌اگه چنددقیقه یه جا بشینم وقتی بخوام تکون بخورم یه دردی تو باس ن و لگنم میپیچه که چندثانیه نمیتونم تکون بخورم دردش خیلی زیااده باید صبرکنم کم کم خودمو تکون بدم و تغییر وضعیت بدم خیلی بده😭

زایمان اولته ؟تروخدا اگه طبیعی میتونی بیاری دریغ نکن  گور پدر شوهر که میخواد اونجات گشاد باشه ...

اره عزيزم بچه اولمه

نه بخدا به خاطر گشادي نيست

ميدوني هر دو روش خيليييي درد دارن

ولي درد طبيعي بيشتره

از هر دو ميترسم😔

شما تازه سز كردي؟

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!
کلا ۲۰تا بهم داده تموم شد دوباره تکرار کنم؟ چون تو این شرایط کرونا نمیشه برمم دکتر مطبش خیلی شلوغه

آره اگه دوباره درد داشتی خودت از داروخانه بگیر.از دکترم پرسیدم که گفت بگیر 

اره عزيزم بچه اولمه نه بخدا به خاطر گشادي نيست ميدوني هر دو روش خيليييي درد دارن ولي درد طبيعي بي ...

من طبیعی یه زایمان داشتم ولی گشاد نشدم تازه تنگم شدم 😁ولی خب درد داره واقعا.سزارينم که بعدش خیلی درد داره.هردوروش دردناکه هر کدوم یه جور 

برا ریفلاکس اسید بگو ب دکتر قرص بده

می خورم عزیز.ولی باز اذیت میشم .پنتوپرازول میخوردم چندماه بعدش دکترمو عوض کردم قرصمو عوض کرد گفت پنتوپرازول نخور خوب نیست .ولی پنتوپرازول خیلی خوب بود 

2706