1874
1924
عنوان

بنطرتون چرا مادرشوهرم اصرار میکنه

2832 بازدید | 156 پست

مادرشوهرم همش میگه اینجا بمونید اگه ۲ روزم بمونیم بازم گیر میده میگه بمون بمون ..حالا شوهرم ک تنها بره خونش اصصصصصصصلا بهش نمیگه بمون منو تا ببینه ولم نمیکنه (از طرفی هم میمونم پیشش یا کاراشو میکنم یا اذیت میکنه )مثلا ی بار من و شوهرم صبح تاشب اونجا بودیم اومدیم بریم خونمون،خی میگفت نرید شبه اینجا باشید فردا برید هوام سرده نم نم بارون میزنه ..ولی ی بار ک بازم سرد بود بارونی بود ما اونجا بودیم شوهرم رفت فوتبال ..مادرشوهرم اصلا بهش نگفت سرده بارونه نرو ۰😳😑 تازه ی بارم چندوقت پیش بازم دوروز خونش وایساده بودم دخترش و دامادش تو هوای ابری و طوفان با موتور رفتن باغ شوهرش ...ما میخواستیم بریم خونمون هی میگفت طوفانه .ابریه ..باد میاد۰😑بعدا باد تموم شد رفتبم خونه دوساعت مارو نگه داشت .... شما فک میکنید چرا اصرار داره بمونم .ب هیشکی انقد اصرار نمیکنه 😐😳😳

کوزتی کنی 

۹۹.۹.۹                                                                    شاخصی عضو نی نی سایت میشه                                          توووومِس     همیشه کمبود خواب دارم ‌‌                                     هِی بیا یه بازی کنیم 🙂😁                                                                                                                                                          منو ریپلی کن و بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و وقتی میفهمه خبر خاصی نیست در واقع ما موفق شدیم ایسگاش کنیم 🤭🤭🤭‌‌    ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️⭐امضام فقط یه شوخیه واسه توهین به من ازش مایه نذار ⭐▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️

واقعا کنکور آسونه ؟

انقد اصرار واسه کوزتی😭🤦‍♀️؟

خوبه دیگه خوش میگذره هم کاراشو میکنی هم غراشو میزنه تخلیه میشه

۹۹.۹.۹                                                                    شاخصی عضو نی نی سایت میشه                                          توووومِس     همیشه کمبود خواب دارم ‌‌                                     هِی بیا یه بازی کنیم 🙂😁                                                                                                                                                          منو ریپلی کن و بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و وقتی میفهمه خبر خاصی نیست در واقع ما موفق شدیم ایسگاش کنیم 🤭🤭🤭‌‌    ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️⭐امضام فقط یه شوخیه واسه توهین به من ازش مایه نذار ⭐▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️
1922

مادرشوهر منم اینجوری بود یعنی هر هفته از چهارشنبه میرفتیم خونشون تا جمعه شب.داشتیم ناهار میخوردیم پا میشد شامو بار میذاشت.به زور نگهمون میداشت به شوعرم میگفت میدونم زنت میگه بریم خونه منم نمیذارم تا حرص بخوره بفهمه حرف حرف منه😐قربون استدلالش.از یه جهتم میگفت آخر هفته اس فامیلای زنت نتونن بیان خونت

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
1911
مادرشوهر منم اینجوری بود یعنی هر هفته از چهارشنبه میرفتیم خونشون تا جمعه شب.داشتیم ناهار میخوردیم پا ...

حرف حرف اینه ک مثلا چی بشه 😑؟یعنی میخواس اذیتت کننه؟

1904
مادرشوهر منم اینجوری بود یعنی هر هفته از چهارشنبه میرفتیم خونشون تا جمعه شب.داشتیم ناهار میخوردیم پا ...

من مادرشوهرم زیر پامه .بیخ گوشمه ها دخترش میاد سه روز یا دوروز درهفته میمونه ولی ما میریم طوری رفتار میکنه که پاشو برو منم اصراری برای موندن نمیکنم یا خودمو بندازم وسط که لج کنم بمونم دوست ندارم واسه پلو خودمو بکشم مث خودشون گشنه نیستم

جالب اونجاست غر زدناش و دخالت کردناش هوارتاست روزی سه چهار بار به یه بهانه ای میاد بالا بهم سرمیزنه ببینه چیکار میکنیم چی میخوریم کی قراره بیاد قراره کجا بریم خلاصه دم به دقیقه تو ک و ن ماست هیچ حرف خاصی نداره فقط میاد انرژی منفی میده و میره

تازشم وقتی اونجام هی ادیت میکنه میگه شبا دراناق باز باشه یا میگه تا نصف شب حرف نزید باهم 🙄یا تیکه میندازه یا گیر میده میگه این مانتون روسریت زشته فلانه 😭🤔🤔🤔🤔چ دوست داشتنیه ..عشق جونا بگییید