2737
2734
عنوان

چرا ما ایرانیان اینقدر کوتاهیم+چالش

| مشاهده متن کامل بحث + 685 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خودم ۱۵۴ شوهرم۱۷۰

کوتاه نیستم بغلیم😁😉

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2728
٢٠ سانت اختلاف قدي؟🥴

این دوستمون که عالیه.یه نفرو میشناسم قدخودش ۱۵۵ قد همسرش ۱۸۹   خانومه همش پاشنه بلند میپوشه تا حدودی اختلافو کم کنه🤕

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2738

آه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه

گفتی قد و کردی کبااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااابممممممممممممممم😖😖😖😖😖😖😖 

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 
من داداشم۱۹۳ بابام ۶۵ سالش ۱۸۵ سانت  خودم ۱۶۹ ام حالا یکی شرایطش خوب آدم خوبی ولی قدش ۱۶۶ بهش م ...

بگو نه.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
من داداشم۱۹۳ بابام ۶۵ سالش ۱۸۵ سانت  خودم ۱۶۹ ام حالا یکی شرایطش خوب آدم خوبی ولی قدش ۱۶۶ بهش م ...

من یه خاستگار داشتم قدش همین حدودا بود

خیلیییی ام دوسم داشت و کلا اوکی بود

اما نتونستم واقعا با قدش کنار بیام

خودم 160 قدمه

برای پسر زیر 178 نمی پسندم

بازم نظر خودتون مهمه

من مست و تو دیوانه مارا که برد خانه..،صدبار تورا گفتم کم خور دوسه پیمانه

۱۶۵ 

اونم ۱۷۳ 

ب شدت ناراضی بعضی جاهاروم نمیشه باهاش راه برم خودمم کفش ۷سانتی پاشنش میبرم اسمون میپوشم 😂😕 اصن خیلی اوضام داغون تموم تصورات جوونیم اب شد 

وولی راضیم چون خداخاسه ایشالا تنه همه شوهرای خانمای زشتوه نی نی سایت سلامت باشه و خدابراشو شوهراشو حفظ کنه و همینجور خودم😂😂

اللهم عجل فرجه مهدی ❤♥️
2706