1920
1924

سلام بچه  ها کیا از قد خودشون و شوهراشون راضین، من که خیلی احساس کوتاهی در مورد خودمو همسرم میکنم،خودم ۱۶۵و همسرم ۱۷۵،شما ها هم قد خودتونو همسراتونو بگید و بگید چقد راضی هستی

چرا حس میکنم این تاپیکو قبلا هم زدی🤔🤔

فک کنم توهم دارم میزنم اینجا

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر                                ارامتر از آهو بی باک ترم از شیر                                      هر لحظه که میکوشم در کار کنم تدبیر                                      رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر                                                                                                                                                                                                         My only love is johnny depp

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922

من از قد خودم راضی ام ولی قد همسرم به هیچ وجه😑

من ۱۷۰ اون ۱۷۲😐

به عقایدهم احترام بذاریم☺اگر با نظرم مخالفی مودبانه بیانش کن تا دوستانه تبادل نظر کنیم.توهین و بی ادبی ممنوع🚫برای حفظ شان خودم و احترام شما پست بی ادبانه رو جواب نمیدم.                                                 سردار دلها هیچوقت رشادتهاتو فراموش نخواهیم کرد😔یادت تو قلبما همیشه زندست .                           💚💚💚  هدیه به سردا: اللهم صل علی محمد و آل محمد.وعجل فرجهم💚💚💚
اين يعني توي زندگي قبليت هم ني ني سايتي بودي😂😂

نه الان نگا کردم واقعا قبلا همینو تاپیک کرده

خداروشکر هنوز سالمم😂😂😂

هر لحظه که تسلیمم در کارگه تقدیر                                ارامتر از آهو بی باک ترم از شیر                                      هر لحظه که میکوشم در کار کنم تدبیر                                      رنج از پی رنج آید، زنجیر پی زنجیر                                                                                                                                                                                                         My only love is johnny depp
1911
1826

خودم ۱۵۴ شوهرم۱۷۰

کوتاه نیستم بغلیم😁😉

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
1918