1874
2042

سلام بچه  ها کیا از قد خودشون و شوهراشون راضین، من که خیلی احساس کوتاهی در مورد خودمو همسرم میکنم،خودم ۱۶۵و همسرم ۱۷۵،شما ها هم قد خودتونو همسراتونو بگید و بگید چقد راضی هستی

چرا حس میکنم این تاپیکو قبلا هم زدی🤔🤔

فک کنم توهم دارم میزنم اینجا

{ کاربر خانم هستم }                                                                                                                                                                                            از‌ وقتی که اخوان ثالث گفت برو آنجا که تو را منتظرند، دیگه هیچ جا نرفتم...                                                                                                                                                                  My only love is johnny depp

چطور یک روزه اندامی زیبا  داشته  باشیم  ؟

2039

من از قد خودم راضی ام ولی قد همسرم به هیچ وجه😑

من ۱۷۰ اون ۱۷۲😐

به عقاید هم احترام بذاریم.بحث های بی ادبانه ممنوع🚫برای حفظ شان خودم و شما پست بی ادبانه رو جواب نمیدم.💐مرگ بر بحثهای قومیتی ونژادپرستانه✊ همه جای ایران سرای من است❤❤❤
اين يعني توي زندگي قبليت هم ني ني سايتي بودي😂😂

نه الان نگا کردم واقعا قبلا همینو تاپیک کرده

خداروشکر هنوز سالمم😂😂😂

{ کاربر خانم هستم }                                                                                                                                                                                            از‌ وقتی که اخوان ثالث گفت برو آنجا که تو را منتظرند، دیگه هیچ جا نرفتم...                                                                                                                                                                  My only love is johnny depp
2051

خودم ۱۵۴ شوهرم۱۷۰

کوتاه نیستم بغلیم😁😉

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
1718