2041
2047

،،،،

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 
2039

کووو کوووووو

تُوووومِس   همیشه کمبود خواب دارم ‌‌                                         هِی بیا یه بازی کنیم 🙂😁                                                                                                                                                          منو ریپلی کن و بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و وقتی میفهمه خبر خاصی نیست در واقع ما موفق شدیم ایسگاش کنیم 🤭🤭🤭‌‌                              (امضامو کاپی نکنید   امضام شعبه ی دیگری ندارد   بقیه جاها میخوان ازتون سواستفاده کنن ولی من نیتم خیره   )   
آنلاینا بگید کو بزاره 

حال نداریم 😁😁😁😂😂😂 خوابیمممم

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 

منم لازمه کو کو کنم بچه ها?!

یا نه بسه  

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاً واسه اینکه دانشگاه علوم پزشکی مشهد قبول شم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا😘تعریف من از عشق همان بود که گفتم؛ در بند کسی باش که در بند حسین است^-^ مدافع ارثیه مادر💞آنها چفیه بستند تا بسیجی وار بجنگند، من چادر می‌پوشم تا زهرایی زندگی کنم✓حال من با چادر مشکی خوش است♥چادری ها فرشته اند 🥀ما دختران مادر پهلو شکسته ایم🙃سید علی لب تر کند جان را فدایش میکنم😍ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده💕«اللهم عجل الولیک الفرج»
2051

کووووووو

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
1718