1920
1924

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

،،،،

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 
1922

کووو کوووووو

۹۹.۹.۹                                                                    شاخصی عضو نی نی سایت میشه                                          توووومِس     همیشه کمبود خواب دارم ‌‌                                     هِی بیا یه بازی کنیم 🙂😁                                                                                                                                                          منو ریپلی کن و بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و وقتی میفهمه خبر خاصی نیست در واقع ما موفق شدیم ایسگاش کنیم 🤭🤭🤭‌‌    ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️⭐امضام فقط یه شوخیه واسه توهین به من ازش مایه نذار ⭐▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️
آنلاینا بگید کو بزاره 

حال نداریم 😁😁😁😂😂😂 خوابیمممم

من مسلمان نیستم دوست عزیزم، گرایش دینی من با اکثریت ایران متفاوت است پس نظرهایی که میگذارم خالی از در نظر گرفتن مذهب تشیع یا تسنن و در کل اسلام است،بنابراین به خشونت و اهانت و تحمیل در پذیرش دین خود نسبت به بنده نپردازید! 

منم لازمه کو کو کنم بچه ها?!

یا نه بسه  

هر نفس درد بیاید برود حرفی نیست..قاب عکست بشود دارو ندارم سخت است💔عباس جان♡از اینجا که هستم تا آنجا که هستی وجب به وجب دلتنگم♡واسه شادی روح عباس صلوات بفرستین دوستای مهربونم♡فرستادین بگین تا منم براتون بفرستم♡ خواهرهای گلم یکم بیشتر به امر به معروف و نهی از منکر اهمیت بدین♡من با ارتباط صمیمی با نامحرم شدیدا مخالفم♡اگر با نظر من مخالف بودین لطفا ریپلای کنین انتقاد پذیرم♡من اهل دعوا و فحش نیستم چون در شان من نیست♡اینم بگم که قبلا این کاربری دست من نبوده و تاپیک ها مربوط به من نیست من تاپیک هام رو با نام و یاد خدا شروع میکنم♡بهترین هارو براتون آرزو میکنم♡
1911
1826

کووووووو

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
1918