1920
1924

مثلا میخواستم امشب زوتر بخوابم ولی خوابم نمیبره

۹۹.۹.۹                                                                    شاخصی عضو نی نی سایت میشه                                          توووومِس     همیشه کمبود خواب دارم ‌‌                                     هِی بیا یه بازی کنیم 🙂😁                                                                                                                                                          منو ریپلی کن و بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و وقتی میفهمه خبر خاصی نیست در واقع ما موفق شدیم ایسگاش کنیم 🤭🤭🤭‌‌    ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️⭐امضام فقط یه شوخیه واسه توهین به من ازش مایه نذار ⭐▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️

شوهرم واسه نماز بیدار شده خواب منم سبکه بیدار میشم😑

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خر خری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری

حرررراج استثنایی خرید باکس

تخفیف ۵۰% شال و روسری

فرصت کلیک تا ۳آذر

1922
دخترم دسشویی کرده بود اومده بود تا کمرش،بردمش حموم خواب از سرم پرید😄

منم پسرم اینجوریم کرد خودش خوابید من نتونستم البته مال من بیدار شد جیغ زد اببببببب دادن بهش ولی دیگه خوابم نبرد

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩
1911
منم پسرم اینجوریم کرد خودش خوابید من نتونستم البته مال من بیدار شد جیغ زد اببببببب دادن بهش ولی دیگه ...

عزیزم😂

دخترمنم خوابیده ولی من دیگه خوابم نمیاد

خانوما واسه سلامتی نی نی تو دلم یه صلوات میفرستین؟😍
1904
وروجکا.امروز کلی اتیش سوزوند خدایی عصبی میشدم الان پشیمونم 

عزیزمممم مادر همینه دیگه عصبی بشه بعد خودش کلی غصه میخوره

منم دخترم دوماهشه اولا ک ب بیخوابی عادت نداشتم وااااقعا عصبی و کلافه میشدم چون گاهی وقتام خیلی گریه میکرد،بعدش انقدددددد عذاب وجدان میگرفتممممممممم ک داد زدمُ اینا

خانوما واسه سلامتی نی نی تو دلم یه صلوات میفرستین؟😍
عزیزمممم مادر همینه دیگه عصبی بشه بعد خودش کلی غصه میخوره منم دخترم دوماهشه اولا ک ب بیخوابی عادت ن ...

مال من دوسالشه از اولش خیلی وروجک بود ن خواب داشت هیچی روزا خوابشو میکرد شبا گریه الان دوسالشه بدترم شده خونمو ببینی تاسف میخوری از پسش برنمیام بس ک همه جارو بهم میریزه

در ۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد🤩🤩🤩🤩
1918