2726
عنوان

سرویس چوبم اومد ولی چ اومدنی

| مشاهده متن کامل بحث + 677 بازدید | 51 پست
وامگه خودتون آوردین

نه بابا

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان وایه منم وضعش همینه😐

اگ میتونی حتما عوض کن. باورت میشه هنوز شوهرم نرفته براش رگال بگیره. انقددد بیخیاله. همم قرار بود میز آرایشم ن صندلی داتشخ باشه. مردک نداده بود. شوهرمم نرفت بگیره. اه یادش میوفتم حرصم میگیره. 

خداوندا تورا کم داشتن سخت است.  ... 

بگو بهش 😔 

من میز سفارش دادم برا مبلمون طرف اشتباه اورد گردن هم نمیگرفت 

ولی من همونجا بهش گفتم کارتنشو باز کن ببینم مدلشو مطمئن بشم بازش کرد دیدم اشتباه اورده 

هر کار کرد نه این جنسش بهتره خوشگل تره و خودتون سفارش دادین گفتم نه عکس رو نشونش دادم گفت این بود 

به زور قیول کرد پولمونو داد

2728
فردا صبح سریعا به صنف مربوطه شکایت کن پی گیر باشی اونام پی گیر میشن حقت رو می گیرن از کی خریدی گلم ...

مرداد سفارش دادیم تازه تحویل داده 🙄

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا

حتما فردا تماس بگیر بگو یا با هزینه خودتون مرجوع میکنم باید سالم و بدون ایراد برگردونی یا شکایت میکنم

خدایا قسمت میدم به عظمتت.🌷🙏حتی اگه شده ثانیه ای من زودتر از همسرم و فرزندم بمیرم.هیچوقت داغ همسر و فرزندم و به من نشون نده.خدایا شکرت بخاطر داشتن همسرم که فرشته ای روی زمین 💕💞💕💞
ما هم سفارش دادیم از نمایشگاه وقتی اومد مشخص بود تاجش موقع خم کردن چوب شکسته بست زده بودن از شانس هم ...

دارم دق میکنم

اسي منو شوهرم رفتيم مبل انتخاب كرديم خير سرم مبلارو عوض كنيم من رفتم شهرستان اون بياره خونه رو تازه درست كرده بوديم همين شش ماه پيش ببين مبلو اومد كمك كنه از دستش انداخت پايه اش شكست بعد بردش تعمير كنه اش گفت اون گرونه ميبزم جاي ديگ تو راه از ماشين افتاد تركيد پارچه اش پاره شد بعد اومد گفت ولش با همين بساز پايه اشو چسب زد نجار اورد بيارش خونه كوبوندش به شيشه درمون شيشه اي قديميه بالاي در اومد پايين همه ي شيشه ها يعني جر خورديم تا مبل رسيد خونه.... 

اسي منو شوهرم رفتيم مبل انتخاب كرديم خير سرم مبلارو عوض كنيم من رفتم شهرستان اون بياره خونه رو تازه ...

یاخدا

الان نزدیک زایمانته. غصه این چیزا را نخور. بفکر روزای قشنگت باش. اما پیگیری کن

خدایا قسمت میدم به عظمتت.🌷🙏حتی اگه شده ثانیه ای من زودتر از همسرم و فرزندم بمیرم.هیچوقت داغ همسر و فرزندم و به من نشون نده.خدایا شکرت بخاطر داشتن همسرم که فرشته ای روی زمین 💕💞💕💞
2706