1920
1924

من انگلیسیم خوب نیست ولی مگه کادر قرمز ننوشته حداقل ۶حرف انگلیسی من عدد میزنم نمیشه،حروف میزنم قبول نمیکنه عدد و حروف میزنم قبول نمیکنه

احتمالا رمزت شبیه یوزرته 

یه رمز متفاوت تر بزن 

۹۹.۹.۹                                                                    شاخصی عضو نی نی سایت میشه                                          توووومِس     همیشه کمبود خواب دارم ‌‌                                     هِی بیا یه بازی کنیم 🙂😁                                                                                                                                                          منو ریپلی کن و بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و وقتی میفهمه خبر خاصی نیست در واقع ما موفق شدیم ایسگاش کنیم 🤭🤭🤭‌‌    ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️⭐امضام فقط یه شوخیه واسه توهین به من ازش مایه نذار ⭐▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

شاید کیبوردت فارسیه 

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
1922
1911
کادر اولی هررمزی زدی دومیم اونو بزن

فک کنم مشکل از جای دیگس چون هزار بار زدم همه چیو امتحان کردم نشده

رمزمو فراموش کردم درخاست دادن ایمیل رمز جدید اومد برام لینکی که ایمیل کرده وارد میشم رمزمو عوض کنم اینجوری میشه