2410
2553
عنوان

نابارداری

150 بازدید | 21 پست

دوستان من ۳ سال پیش یه بار سقط داشتم و الان یه سال و ۲ ماهه دارم اقدام به بارداری میکنم ولی باردار نمیشم چرا 😭😭

دکتر رفتم ازمایش خون دادم سونو دادم هیچ مشکلی ندارم ولی پس چرا باردار نمیشم 😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اخه اگه مشکل از شوهرم بود پس چرا یه بار باردار شدم سقط شد بچم 😭

خب اسپرم ضعیفم ممکنه باعث ناهنجاری و سقط جنین بشه دیگه اگه تو سالمی حتما از شوهرته مشکل

آزاد شدم آزاد ننه😆😆😆😆 به سلامتی همه رفع تعلیقیاااا
اگر تهرانی برو مرکز درمانی رویان شاید اسپرم شوهرت ضعیف

اخه دکتر تو سونو گفت تخمکت داری ولی خیلی ضعیفه ۳ تا قرص داد ولی نخوردم ، چون شنیدم یکی از قرصا باردار شدی قطع کنی قرص و سقط میشه جنین

2714
خب اسپرم ضعیفم ممکنه باعث ناهنجاری و سقط جنین بشه دیگه اگه تو سالمی حتما از شوهرته مشکل

اهان من نمیدونستم حالا قراره دوباره بریم دکتر این دفعه خود شوهرمم ببرم ببینم چی میگه دکترم ، دکتر خوب میشناسید تو تهران به من معرفی کنید ؟

اخه دکتر تو سونو گفت تخمکت داری ولی خیلی ضعیفه ۳ تا قرص داد ولی نخوردم ، چون شنیدم یکی از قرصا باردا ...

یه دکتر عالی پیدا کن و تا اخر با دستورات همون برو هی از این و اونم نظر خواهی نکن. کدوم شهری؟

مشکل تو رو داشتم. یکی اینکه پرولاکتینم بخاطر سقط بالا مونده بود. با قرص حل شد و بعدش باردار شدم. یکی اینکه عکس رنگی از رحم. شاید لوله هات بسته شدن. این دوتا کارو بکن. تجربه کردم

خدایا قسمت میدم به عظمتت.🌷🙏حتی اگه شده ثانیه ای من زودتر از همسرم و فرزندم بمیرم.هیچوقت داغ همسر و فرزندم و به من نشون نده.خدایا شکرت بخاطر داشتن همسرم که فرشته ای روی زمین 💕💞💕💞
اهان من نمیدونستم حالا قراره دوباره بریم دکتر این دفعه خود شوهرمم ببرم ببینم چی میگه دکترم ، دکتر خو ...

برو مرکز رویان کار جفتتونم با هم انجام میدن اسیر دکترای مختلف نمیشیی

ان شاء الله حامله میشی

آزاد شدم آزاد ننه😆😆😆😆 به سلامتی همه رفع تعلیقیاااا
از روشهای کمک باروری کمک بگیرید زیر نظر دکتر باش بهت دارو بده

دکتر بهم ۳ تا قرص داده استفاده نکردم ترسیدم باردار شم سقط بشه جنین ، قرص گلوکوفاژ،اگنوگل، لتراکس تو اینترنت خونده بودم قطع کردن قرص بعد باردار شدن باعث سقط جنبن میشه

برو مرکز رویان کار جفتتونم با هم انجام میدن اسیر دکترای مختلف نمیشیی ان شاء الله حامله میشی

مرسی عزیزمممم حتما میرم ، ممنون از ارزو قشنگت ایشالله هرکی بچه میخواد خدا دامنش و سبز کنه ، شوهر من یه موقع ها با حسرت به دختر بچه ها نگاه میکنه اشک تو چشمام جمع میشه 

2706