1874
1924
عنوان

نابارداری

129 بازدید | 21 پست

دوستان من ۳ سال پیش یه بار سقط داشتم و الان یه سال و ۲ ماهه دارم اقدام به بارداری میکنم ولی باردار نمیشم چرا 😭😭

دکتر رفتم ازمایش خون دادم سونو دادم هیچ مشکلی ندارم ولی پس چرا باردار نمیشم 😭😭

چون استرس داری و هی بهش فک میکنی

شایدم شوهرت مشکل داره

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خر خری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری

فروش آنلاین مواد غذایی، ارسال بهداشتی با یخچال برای ایام قرنطینه در تهران   

1922
اخه اگه مشکل از شوهرم بود پس چرا یه بار باردار شدم سقط شد بچم 😭

خب اسپرم ضعیفم ممکنه باعث ناهنجاری و سقط جنین بشه دیگه اگه تو سالمی حتما از شوهرته مشکل

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خر خری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
اگر تهرانی برو مرکز درمانی رویان شاید اسپرم شوهرت ضعیف

اخه دکتر تو سونو گفت تخمکت داری ولی خیلی ضعیفه ۳ تا قرص داد ولی نخوردم ، چون شنیدم یکی از قرصا باردار شدی قطع کنی قرص و سقط میشه جنین

خب اسپرم ضعیفم ممکنه باعث ناهنجاری و سقط جنین بشه دیگه اگه تو سالمی حتما از شوهرته مشکل

اهان من نمیدونستم حالا قراره دوباره بریم دکتر این دفعه خود شوهرمم ببرم ببینم چی میگه دکترم ، دکتر خوب میشناسید تو تهران به من معرفی کنید ؟

1911
اخه دکتر تو سونو گفت تخمکت داری ولی خیلی ضعیفه ۳ تا قرص داد ولی نخوردم ، چون شنیدم یکی از قرصا باردا ...

یه دکتر عالی پیدا کن و تا اخر با دستورات همون برو هی از این و اونم نظر خواهی نکن. کدوم شهری؟

مشکل تو رو داشتم. یکی اینکه پرولاکتینم بخاطر سقط بالا مونده بود. با قرص حل شد و بعدش باردار شدم. یکی اینکه عکس رنگی از رحم. شاید لوله هات بسته شدن. این دوتا کارو بکن. تجربه کردم

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا قسمت میدم به عظمتت.🌷🙏حتی اگه شده ثانیه ای من زودتر از همسرم و فرزندم بمیرم.هیچوقت داغ همسر و فرزندم و به من نشون نده.خدایا شکرت بخاطر داشتن همسرم که فرشته ای روی زمین 💕💞💕💞
اهان من نمیدونستم حالا قراره دوباره بریم دکتر این دفعه خود شوهرمم ببرم ببینم چی میگه دکترم ، دکتر خو ...

برو مرکز رویان کار جفتتونم با هم انجام میدن اسیر دکترای مختلف نمیشیی

ان شاء الله حامله میشی

از روشهای کمک باروری کمک بگیرید زیر نظر دکتر باش بهت دارو بده

دکتر بهم ۳ تا قرص داده استفاده نکردم ترسیدم باردار شم سقط بشه جنین ، قرص گلوکوفاژ،اگنوگل، لتراکس تو اینترنت خونده بودم قطع کردن قرص بعد باردار شدن باعث سقط جنبن میشه

برو مرکز رویان کار جفتتونم با هم انجام میدن اسیر دکترای مختلف نمیشیی ان شاء الله حامله میشی

مرسی عزیزمممم حتما میرم ، ممنون از ارزو قشنگت ایشالله هرکی بچه میخواد خدا دامنش و سبز کنه ، شوهر من یه موقع ها با حسرت به دختر بچه ها نگاه میکنه اشک تو چشمام جمع میشه 

1826
مرسی عزیزمممم حتما میرم ، ممنون از ارزو قشنگت ایشالله هرکی بچه میخواد خدا دامنش و سبز کنه ، شوهر من ...

استرس نگیر عزیزم همه چی و بسپار به خدا مطمءن باش اون صلاح ما رو بهتر از هرکسی می دونه⚘

اخه اگه مشکل از شوهرم بود پس چرا یه بار باردار شدم سقط شد بچم 😭

چون مشکل ممکنه از ضعف اسپرم باشه

شاید اسپرمش بی کیفیته

حتمااونو هم بفرست دکتر

بعدشم خودت نمیدونی استرسه که نمیزاره باردار بشی؟

مشکل تو رو داشتم. یکی اینکه پرولاکتینم بخاطر سقط بالا مونده بود. با قرص حل شد و بعدش باردار شدم. یکی ...

خدارو شکر که باردار شدی عزیزم 🥰🥰 منم حتما چند روز دیگه میرم سفت و سخت دنبال کارام و بگیرم و رو اصول اقدام کنم ، عکس رنگی هر مشکلی داشته باشم نشون میده ؟

چون مشکل ممکنه از ضعف اسپرم باشه شاید اسپرمش بی کیفیته حتمااونو هم بفرست دکتر بعدشم خودت نمیدونی ...

من اوایل خیلی استرس داشتم تا ۵ ماه اول اقدام ب بارداری ماهی دو بار میرفتم ازمایش خون میدادم که ببینم باردارم یا نه چقدر بی بی چک میزدم ، ولی باورت میشه الان ۷ ماهه اصلاااا استرس ندارم خودم و زدم به بی خیالی میگم حتما خدا صلاح نمیدونه الان