2733
2734
عنوان

پیش فروش سایپا وافزایش قیمت

| مشاهده متن کامل بحث + 409 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوب همون فروش فوق العاده رو میگم 

آهان فروش فوق العاده هنوز نگفتن کی هست.ولی اگه بذارن یا تیبا میزنم یا ۱۵۱.چون ۱۵۱ تقاضاش ازهمه کمتره.اگرم ایرانخودرو گذاشت که دوهفته دیگه میذاره به احتمال سمند.چون  تقاضاشکمتره

اگه هر۳ماه یه بهرافزایش بدن که تصویب شده میدن.فایده ای نداره.۳۰تومن نهایت ارزونتردربیاد که اونم تویک ...

اگه شهریور تحویل بدن یعنی  ۳ بار بهش افزایش قیمت‌میخوره . شما چطور میگی ۲ بار ؟

اگه شهریور تحویل بدن یعنی ۳ -۴ بار بهش افزایش قیمت‌میخوره . شما چطور میگی ۲ بار ؟

تقریبی گفتم.چون سری پیش ثبت نام میکردن نمایندگی گفت که ۳تا افزایش قیمت داره .یکیش و امشبزدن.موند۲تاس دیگه.که فکرکتم شهریور بدن میشه ۳تای دیگه

2738
میشه توی سایپا و ایران خوردو هر دو ثبت نام کرد ؟ خدا کنه همرزمان نباشه

نه دیگه مثل سری پیشه میگن فقط تویکیش میتونی.ولی اگه ۲تا گواهی نامه دارین به تظرم یکیش و سایپا بزن یکیش و ایرانخودرو

من اردیبهشت ی ساله نوشتم کارخونه تیبا ۵۰ تومن بود اون موقع پولم کم بود فوری بنویسم دو ماه بعد پولش جور شد ولی چ فایده

الان باید لابد عید ۲۰۰ میلیون تحویل بگیرم، واقعا حیف سرمایم و مردشور شانس ک خورد به این بلبشو 

نه دیگه مثل سری پیشه میگن فقط تویکیش میتونی.ولی اگه ۲تا گواهی نامه دارین به تظرم یکیش و سایپا بزن یک ...

والا ما قبل افزایش قیمت پولش رو به زور میتونستیم جور کنیم با این اوضاع دیگه هیچی . خبرش رو خوندم یه دنیا غم نشست تو دلم این امیدمون هم از دست رفت 

2706