2726
الان روشو کرده اونور یه آهی کشید اولین بار اصرار شوهرم قنداقش کرده بودم به ۳ دقیقه نکشید بازش  ...

عزیزمن😍😍😂😍

من رو تو تاپیک های عکس و تاپیک های ترسناک تگ کنید😐                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تو چه یزیدی بودی دیگه😐

یزیدکدوم بوده خانوم چرابی ادبی هربچه ای یک مدلی میخابه منم بچموتاوقتی نمیبستمش نمیخابید چقدربی ادبی فک کنم بچه نداری که اینجوربی ادبانه حرف میزنی

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

عزیزم من نمی‌دونم چرا تو ایران می گن قنداق نکنید 

من چون نزدیک زایمانم هست بهت بگم که اینجا می گن بچه رو قنداق کنید یا توی قنداق  مخصوص بزارید در اصطلاح بهش می گن swaddle کردن و این کار برای خواب راحت بچه و رشد بهتر. مغزش به خاطر خواب راحت پیشنهاد می دن تمام پرستارها 

و اصلا جز لیست وسایل ضروری برای رفتن به بیمارستانه 

حالا شاید مدلش با مدل قدیمی ایران متفاوت باشه ولی بستن بچه با پارچه یا قنداق مخصوص رایجه 

نگذاريم كارهايي كه توانايي انجامش رو نداريم جلوي انجام كارهايي كه توانيش رو داريم بگيرن   

متنفرم از قنداق. بچه زبون بسته 9 ماه جمع شده تو رحم و جاش تنگه ماهای اخر. بیرونم که میاد باید قنداق بشه؟؟؟ بزار دست و پا بزنه قشنگ.ناه داره 💕👣👣

خدایا قسمت میدم به عظمتت.🌷🙏حتی اگه شده ثانیه ای من زودتر از همسرم و فرزندم بمیرم.هیچوقت داغ همسر و فرزندم و به من نشون نده.خدایا شکرت بخاطر داشتن همسرم که فرشته ای روی زمین 💕💞💕💞
تو کشورای دیگه تازه شروع کردن عالیه برای بچه من که انجام می‌دادم نی نی هم راحت میخوابید 

دقیقا همین طوره والا اینجا جز لیست وسایل بچه برای بردن به بیمارستانه 

نگذاريم كارهايي كه توانايي انجامش رو نداريم جلوي انجام كارهايي كه توانيش رو داريم بگيرن   

قنداق نكن ي پارچه سبك پهن كن دستاشو صاف كن پارچه رو بپيچ دورش طوري ك پاهاش ازاد باشه

من ايران نيستم اينجا اين روش رو استفاده ميكنن خيلي خوب جواب ميده پارچه هم خيلي محكم نبايد ببندي 

رنج نباید تو را غمگین کند! در اینجاست که اکثر مردم اشتباه می‌کنند ! رنج قرار است ک تو را هوشیار کند به اینکه زندگی تو نیاز به تغییر دارد !چون انسان زمانی آگاه می‌شود که زخمی شود. رنج نباید بیچارگی را بیشتر کند. رنج را تحمل نکن رنج را درک کن! این فرصتی است برای بیداری .بیدار که میشوی بیچارگیت تمام میشود!! (کارل گوستاو یونگ‌ )
منکه هروقت دخترمو قنداق میکردم گریه میکرد دیگه قنداقش نکردم بازش کن

خوب کردی

دختر بچه ها اکثرا موقع تولد تا چند وقت لگنشون شله یا در رفتگی لگن دارن ک پزشک تو معاینات متوجه میشه و سونوگرافی مینویسه ،معمولا تا 2 ماهگی خوب میشه ..

حالا فکر کنید پدر مادر قدیمی گرا و بی فکر بچه رو رو حساب حرف آدمهای بی سواد قدیم بچه نوزاد و قنداق کنن

مثلا من اگر به پیشنهاد مادرم و مادر شوهرمو فامیل دخترم و قنداق کرده بودم به بچشم آسیب میزدم و خدا رحم کرد

2706