1920
1924

قنداق نكن ي پارچه سبك پهن كن دستاشو صاف كن پارچه رو بپيچ دورش طوري ك پاهاش ازاد باشه

من ايران نيستم اينجا اين روش رو استفاده ميكنن خيلي خوب جواب ميده پارچه هم خيلي محكم نبايد ببندي 

:)

حرررراج استثنایی خرید باکس

تخفیف ۵۰% شال و روسری

فرصت کلیک تا ۳آذر

منکه هروقت دخترمو قنداق میکردم گریه میکرد دیگه قنداقش نکردم بازش کن

خوب کردی

دختر بچه ها اکثرا موقع تولد تا چند وقت لگنشون شله یا در رفتگی لگن دارن ک پزشک تو معاینات متوجه میشه و سونوگرافی مینویسه ،معمولا تا 2 ماهگی خوب میشه ..

حالا فکر کنید پدر مادر قدیمی گرا و بی فکر بچه رو رو حساب حرف آدمهای بی سواد قدیم بچه نوزاد و قنداق کنن

مثلا من اگر به پیشنهاد مادرم و مادر شوهرمو فامیل دخترم و قنداق کرده بودم به بچشم آسیب میزدم و خدا رحم کرد

1922

انفاقا بچه چون توی رحم جای بسته بوده عادت داره. حالا نه به اون سفتی قدیم ولی وقتی دورش بسته باشه خوب راحت تری داره و از تکون دادن دست و پاهاش از خواب بیدار نمیشه تو المان هم رواج داره محصوصا اخیرا 

1911
1904
دختر من دستشو میذاره زیر چونش میخوابه

عزیزم حالا به سفتی قدیمی ها نه ولی یه پارچه ببندی دورش که تو خواب دستاش پرتاب نکنه به آروم خوابیدنش خیلی کمک می کنه 

نگذاريم كارهايي كه توانايي انجامش رو نداريم جلوي انجام كارهايي كه توانيش رو داريم بگيرن   
اه حیف کاش نزدیک بودیم 🥺

اوهوم 

من چند تا دوست فابريك از ني ني سايت همون سال هاي اول عضويتم پيدا كردم هنوز با هم رفت  و امد داريم تو مونترال هستن 

منو شايد بشناسي البته من مامي ندا هستمممم اين كاربري دوممه

:)
1918