2726
عنوان

مرگ ترسناكه خيلي؟شماها نميترسيد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 655 بازدید | 72 پست
من ازقبر وتنهاییش میترسم وازاینکه بچم بدون من چی میشه 

زندگي بدون پدر مادر جهنمه خيلي ترسناكه نبودشون من فكرشم عذابم ميده

((ميشه برا ارامش دلم دعا كنيد؟ممنون🌹🌹))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مرگ مثل اینه که دوشاخه ای رو از پریز بکشن به همین سادگی تموم میشه یه زندگی

نميشه مه تموم شيم خدا يه هدفي از خلقت ما داشته بايد بدا جواب ببينن خوبا هم همينطور

کتاب انسوی مرگ رو بخون کلا نظرت راجب مرگ عوض میشه من تو تلگرامم کتاب صوتیش رو دارم لینکشو کانالشو برات میزارم 

@Ansoyemargg

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
من از عزراییل میترسم وگرنه بقیش مهم نیس خیلی حوصله ی زندگی کردن ندارم 

مستند زندگی پس از زندگی رو ببین

کلا دیدت نسبت به عزرائیل عوض میشه

منم از بچگی عزرائیل رو یک موجود فوق العاده وحشتناک میدیدم که اینقدر با گرز میزنتم تا جون بدم و فوق العاده بد واسمون نشونش دادن

ولی این مستند خیلی زیباست

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست 
زندگي بدون پدر مادر جهنمه خيلي ترسناكه نبودشون من فكرشم عذابم ميده

اونکه آره ولی وقتی بچه دارمیشی بچه آدم ازهرکسی واسه آدم عزیزترمیشه من بدون بچم میمیرم

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

نمیترسیدم الان زنده دنبودم

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
منم خیلی میتررسم  ولی بااینوجود میگم الهی من پیشمرگ خانوادم بشم چون دورازجونشون اصلا طاقت ندار ...

واي گفتي 

كاش ديگه زنده نمونيم بعد اونا

2706