1920
1924

من ازقبر وتنهاییش میترسم وازاینکه بچم بدون من چی میشه 

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

حرررراج استثنایی خرید باکس

تخفیف ۵۰% شال و روسری

فرصت کلیک تا ۳آذر

1922

منم یکم از عذاب قبر میترسم ولی میخوام بمیرم

به امیده روز های خوش زندگیم ❤️ (متعهد💍) خــدایـــــا ...گـِـــله نـمی کــنم ولــی ...کـمـی آرامــتــر امتحانم کُــن🙃 !!بـه خـودتــ قَسَـمــ خســتـهـ ام  🚶‍♀️🚫امان از بیشعوری😒 .... دردیه که درمان نداره.  ذات بد نیکو نگردد  چونکه بنیادش بد است👌🏼گاهی برای رفتن بلیطی گران تر از ماندن نیاز است گاهی آنان که می مانند بلیط و پای رفتن نداشتندوگرنه میرفتند🌎🚶‍♀️یعنی میشه یه روز با تموم وجودم خوشبختی رو حس کنم؟؟؟!🙃🚶‍♀️:)
1911
1826

من از عزراییل میترسم وگرنه بقیش مهم نیس خیلی حوصله ی زندگی کردن ندارم 

۹۹.۹.۹                                                                    شاخصی عضو نی نی سایت میشه                                          توووومِس     همیشه کمبود خواب دارم ‌‌                                     هِی بیا یه بازی کنیم 🙂😁                                                                                                                                                          منو ریپلی کن و بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و وقتی میفهمه خبر خاصی نیست در واقع ما موفق شدیم ایسگاش کنیم 🤭🤭🤭‌‌    ▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️⭐امضام فقط یه شوخیه واسه توهین به من ازش مایه نذار ⭐▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️
مرگ مثل اینه که دوشاخه ای رو از پریز بکشن به همین سادگی تموم میشه یه زندگی

نميشه مه تموم شيم خدا يه هدفي از خلقت ما داشته بايد بدا جواب ببينن خوبا هم همينطور

1918