2703
2553
عنوان

مسموم شده بودمشوهرم اومد زد از سرم گف مگه مال مفت بخوری

| مشاهده متن کامل بحث + 5403 بازدید | 231 پست

فقط میگم یا الان آدمش کن یا تا آخر عمرت بسوز 

بچم بیاری زجر میکشه زیر دست این پدر

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

با اجازه اسی عزیز،اگه اینستا دارین بیاین تاپیک آخرم لطفا

من خودمو تغییر میدم بخاطر شادی خودم و خوشبختی خانوادم،من میتونم،همسر عزیزم دوستت دارم 😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍😘😍تیکر رسیدن به هدفمه
فقط میگم یا الان آدمش کن یا تا آخر عمرت بسوز  بچم بیاری زجر میکشه زیر دست این پدر

به بچه میگه سهم پوشک امروزت تموم شد دیگه جیش نکن

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍
2720
پنج ماه خداوکیلی صبر ایوب داری 

پیرم دراومد.فقط گریه میکردمو وکلفتی.شوهرمم طرفدارشون بود وحشتناک.خداروشکر سر قضایایی خانواده شو شناخت الان دورشونو خط کشیده

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
بابا بیخیال😆😆😆😆

خدا رو شکر که گذشته منم یه مدت پسر جاریم سیریش شده بود باور نمیکنی شاید توی دو سه هفته یک هفته هر روز خون دماغ شدم و تپش قلب گرفتم ولی بالاخره پاشو بریدم از خونم الان ازش نفرت دارم برای این که آرامشمو بهم زده بود

چقدر شکل همیم منم ۱۰ساله ازدواج کردم.۵سال نزدیکم بودن فقط عذابم دادن.الان باهاشون قطع رابطه ام راحتم ...

همه چی رو نندازید گردنشون ،شاید اگر اونا هم نبودن اینجوری میشدی،بخدا بس که مشکلات زیاده همه سلامتیشون رو از دست دادن،فقط شما اینجوری نیستی

اسي تو حال خودتيا اصلا متوجه اصل موضوع نيستي انگار چند چندي با خودت

بگین من الان چیکار کنم ؟ فردا اصلا دل دماف ندارم پاشم نها.ر بپذم خونش غذا بخورم نخورمم نمیشه که مریض میشم همینجور کم خونم و همش کسل و خسته 

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
2714
شوهرت هیچی نمیگف؟

نه خب تازه یه هفته بود از اونا جدا شده بود بهشون وابستگی داشت براش مهم نبود.من تا حرف میزدم میگفت ناراحتی برو

😂😂😂😂😂خوبه بازدرس عبرت شد

نه بابا چه درس عبرتی الانم به شوخی میگم تخت مال منه میگه بالشتت رو مامان من داده میگم بی زحمت بالشتت رو بردار بزار رو سرامیک بخواب چون فرشم مال منه🤣

به بچه میگه سهم پوشک امروزت تموم شد دیگه جیش نکن

بچه دوبار مریض بشه بگه سهم دکتر این ماهت تموم شده😟

بگین من الان چیکار کنم ؟ فردا اصلا دل دماف ندارم پاشم نها.ر بپذم خونش غذا بخورم نخورمم نمیشه که مریض ...

من بهت راهکار دادم چرا نمبخونی پستهارو؟برو نفقه رو بزار اجرا حقتو بگیر هرچقد میخای بخور

تموم

نمیخای هم جمع کن تاپیکو

همه چی رو نندازید گردنشون ،شاید اگر اونا هم نبودن اینجوری میشدی،بخدا بس که مشکلات زیاده همه سلامتیشو ...

عزیزم دکتر خودش بهم گفت همه از اعصابته.من به جز اونا هیچ مشکل دیگه ای نداشتم.یکی هرروز وهرساعت جلو چشمت باشه وباروانت بازی کنه آدم دیونه نمیشه؟

2706