2726
عنوان

مسموم شده بودمشوهرم اومد زد از سرم گف مگه مال مفت بخوری

| مشاهده متن کامل بحث + 5403 بازدید | 231 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یا خداااا خخخخخ به مهمونشم میگه حواسم بهته خانوم فلانی چشمم روته دیدم دوبار رفتی دستشویی🤣🤣🤣😂😂😂

حتما زیاد خوردی که هی هم دستشویی واجبی 😆😅حالا بیچاره آبجیم میگه من حتی چایی شونم نخوردم دل پیچه وبیرون روی داشتم سومین بار که گرفته به شوهره گفته جونمونو برداریم فرار کنیم من باز دستشویی دارم😥😅🤣

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
2728
یه لحظه تصورت کردم 😆😅😅ببخشید خنده ام گرفت🤭دوتا آدم گنده یه موزو میکشیدن که واسه منه😁😐

ن ک اونجور دستم بود اومد گرف حتی به رو هم همینجور 

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟

وقتی که دور از جون مسموم میشی ی مدت نباید چیزی بخوری تا حالت خوب بشه.نه اینکه بدو بدو بری سر یخچال موز برداری.اونو از دستت گرفتن بری انجیر برداری

الان موز جز میوه های گرون حساب میشه.شوهرت اگه خسیس بود نمی خرید یا برای خانواده اش نمی خزید این مشکلش ی چیز دیگه است.ما به این جور آدما میگیم خورد بین. زیادی اهل دو دو تا چهار تا هستند.میشه براهش آورد اگه سیاستش رو داشته باشی

چه دلی داشتی به خواهر شوهر گفتی؟

دیگه نمیکشیدم واقعا.مادرشوهرم ودخترش وپسرش ۵ماه بود توخونمون بودن داشتم روانی میشدم.هر روز دامن بلوز شال 😖😤حیف که عقلم نمیرسید عقل الانمو داشتم جرواجرشون میکردم.مینداختمشون بیرون

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
2706