2726

اینم متن تایپیک قبلم که کامل متوجه شید چی به چی بقش زیرش میگم

سری قبل من کم خون بودم جوری که مریض احوال بودم بعد گفتم برام جیگر بگیر گفت نننننه همین مونده جیگر بخرمو.فلان کلی پولشه رفت برام قرص اهن ویتامین گرفت اما همون اندازه که برا خودمون مرغ و گوشت و چرخ کرده گرفته بود حتی چرخ کرده هارو بیشتر به اونا هم داد ،بعد میوه هررررررچی میخره برابر دیشب موز خریده بود هر چقد برا خودمون خریده بود برا خانوادشم گرفته بود چیزا دیگه هم همینجوز همیشه ها ،بعد اونوقت من ساعت چهار شب که دیر میخوابیم میارم یه هویج میخورم چنان اخمی میکنه میگه بازم میخرم دیگه میبینی دیگه ،یا مثلا با خودش میاریم یه نارنگی یه موز میخوریم ،اخر شب دو س بعدش میارم ی نارنگی کنار قرص اهنم میخورم کلی دری وری بهم میگه ،

نمیخوامم خودمو بد کنم بگم میخوای خرجت کم شه خرج زندگیت دوتاس خرج دوتا خونه رو داری میدی دم عید برا خانوادش سه تومن عیدی میده برا منم هر چی میخره به زور شاید جمعا بشه سه تومن ،یا دو سالم بوده قهر بودیم دم عید برا من هیچی نخریدهدحالا بعدش خریده اونم میریم خرید برام تا جایی هر چی بخوام میخره الان نمیدونم این چه جور بهش بفهمونم

تا این که دو سه شب بعد اومد دید حالم بده بعد رف پی لب تابش بعد رفتم دستشویی بالا اوردم ،اومدم رفتم سراغ یخجال ی موز بردارم بخورم اومد از سرم زد از دستم گرفت گفت این سهم منه تو امروز سهمت خوردی ولی درصورتی که سهم من بود اشتباه کیکرد گفتم مال خودمه بده بخورم حالم بده نداد بعد رفتم سراغ انجیر خشک ک بخورم اومد از دستم گرفت ،رفتم سراغ به تو یخجال از دستم گرف ،گف انگار گرفتم برا دوروز تار مار میکنه برو نون بخور با مربا منم بالا میارم میلم ب میوه و..میشه نمیتونم هر چی بخورم ،بعد دوباره خواستم برم سراغ انجیر نذاشت دهنم تلخ بود معدم داش سوراخ میشد ،

اخرش بهش گفتم اون موز اگه مال من بود کوفتت بشه گفتم حالم بده میخوام یچیز بخورم بهتر شم دس رو هر چی میذارم میگی مگه مال مفت نداریت موند برا الان سر اینکه گفتم کوفتت شه اومد زد از سرم بازم

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وا🤤

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

چه آدم خسیسیه خاک برسرش فک کنم جلوش جونم بدی محلت نمیده

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
2706