2726
عنوان

حالم اصلا خوب نیس

148 بازدید | 15 پست

یه جوری هستم تو دلم آشوبه خیلی خیلی حس بدی دارم نمیدونم چرا . نمیتونم بخوابم چیکار کنم آروم بشم بخوابم

سر به دیوار زدم ، دل دیوار شکست... این همه در به دری ، این همه غصه بس است... دل پر از داغ شده ،طاقتم طاق شده، این همه غصه بس است...

منم

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تازه راه فراری ام ندارم از این خراب شده 

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
2728

‌س من چی بگم امروز مچ بابامو بایه زن گرفتم توخونه کلی کتک کاری کردیم .ازفکراتفاقایی که افتاد خوابم نمیبره

الهی چنان کن سرانجام کار ،توخشنود باشی و مارستگار....خدایا خاسته هامو بهم عطاکن تابه داشته های دیگران حسادت نکنم  

ی صدقه بده و برو صدای ابشار و بارون و اینیچزا ک تو نتم هست دانلودش گوش بده ونفس عمیق کامل چنتا بکش و یه خاطرع خوبو ب ذهنت بیار

مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده.
هیچ کس حالش خوب نیست این روزا همه مون دلمون خونه خبر از دل من نداری که جهنم واقعی تو دل من خدا قیامت ...

منم 😔😔😔

میشه واسه مامانم فاتحه یا صلوات بفرستین مامانم میشه منم ببری  پیش خودت بعد تو دنیا زیبا شدنی نیست 

قرآن بخون، به چیزای خوب فکر کن

زانا وه ختی لیم دووری شیوه ی خه مینم چ ناشیرینه🙂 بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه....یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده...یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست.چند روز پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش رنگ های آبرنگ بچگیم بود اما نگرفتنش!نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم🙂🙃
واقعا کی کتک خورد

اره بخدا.مامانم رفته شهرستان من رفتم خونشون یه سربزنم دیدم بابام بایه زنی که میشناسیم توخنس ..من دادوبیدادراه انداختم بابام بیرونم کرد که زنه روفرا ی بده من نمیزاشتم فرارکنه تا داداشم برسه جفتشونو جرربده .دیدحریفم نمیشه یهدونه زدتوگوشم منم زدم توگوشش و حلش دادم و... اخرسرم فراریش داد خلاصه هم زدم هم خوردم واسه اولین باردرزندگیم بخاطریه زن هرجایی ازبابام کتک خوردم .

الهی چنان کن سرانجام کار ،توخشنود باشی و مارستگار....خدایا خاسته هامو بهم عطاکن تابه داشته های دیگران حسادت نکنم  
2706