2726
بعد اونجا خونه داییم‌پسرداییام‌رو دیدم‌مردم‌خصوصا یکیش سالها‌پیش یه بار که پسرعموم‌فوت کرد با خواهرس ...

خودت داری به خودت تهمت میزنی😂😂😂هیچکاری نکرده نترس

خدایابه امیدخودت نه بنده های بی خودت😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم آروم باش❤برای آرامش دلت صلوات فرستادم الهم صلی علی محمد و آل محمد🌹❤ همه مردا که بد نیستن عز ...

امشب با زنداشم‌که‌دخترداییمه رفتیم‌خونه داییم‌ اونجا پسرداییم‌که چندسال پیش سینه امو فسار داد اونموقع راهنمایی بودم‌یکی ازفامیلامون فوت کرد من‌گریه کردج موقع دلداری دادن اینکار کرد

2728
عزیزم الان از چی انقد پریشونی؟

نوشته هامو‌تا آخر بخونید نوشتم عزززم.ازاینکه نکنه یه لحظه تو تنهایی من‌ چون ترسیدم هوش وحواص ندارم کاری کرده اینقدر میترسم که‌میگم‌نکنه خودم رفتم .اظطراب شدید دارم‌حالا هفته دیگه نوبت دکتر دارم

امشب با زنداشم‌که‌دخترداییمه رفتیم‌خونه داییم‌ اونجا پسرداییم‌که چندسال پیش سینه امو فسار داد اونموق ...

برای منم پیش اومده گلم🌹کاملا درکت میکنم🌹تو آروم باش،زیاد دور و بر اون آدم نباش چیزی نمیشه

خب همه مون وقتی راهنمایی بودیم همچین بلایی اومده سرمون تقریبا🤭نترس مثلا قراره چی بشه تهش😄الان اون کارو تکرار نمیکنه چون بزرگ شدی خانم شدی ازدواج کردی🌹دیگه از این فکرا نکنیا،هروخ دلت گرفت صلوات بفرست،منم میفرستم برات❤🌹

خدایا شکرت❤
دست‌خودپ‌نیست‌ عزیزم‌ بیمارم دیگه‌.اظطراب شدید شدید دارم 

برای همین میگم برو دکتر ولی برای اضطراب گل گاو زبون با سنبل الطیب دم‌کن بخور خیلییییی خوبه ، مدام قران بخون یا صداش. گوش بده. من تجربه کردم 

برای منم پیش اومده گلم🌹کاملا درکت میکنم🌹تو آروم باش،زیاد دور و بر اون آدم نباش چیزی نمیشه خب همه ...

فدات عزیزم.بعد تومهمونی‌چون‌ شوهرم نبود ترس برم داشت اونم زنش‌نبود.بعد خیلی توجه میکرد بم خیبی

نوشته هامو‌تا آخر بخونید نوشتم عزززم.ازاینکه نکنه یه لحظه تو تنهایی من‌ چون ترسیدم هوش وحواص ندارم ک ...

عزیز من این حرفا چیه میزنی

گیریم که کاری هم کرده باشه

الان تو دیگه مجرد نییتی که نگران بکارت باشی

اونم هیچ کاری نکرده اونم بچه بوده حالا یه جوونی کرده 

بعدشم آدم که این چیزا فراموشش نمیشه اگه کاری کرده بود الان میدونستی

عزیز من این حرفا چیه میزنی گیریم که کاری هم کرده باشه الان تو دیگه مجرد نییتی که نگران بکارت باشی ...

ازبس اظطراب دارم همه‌چیز فراموشم‌میشه همش میگم چرا با زنداشم رفتم‌چندبار گفتم بش نمیام ولی اصرار کرد 

سلام 

دختر خوب یه نفس عمیق بکش چکد تا صلوات و بعد گوش کن

تو عزیزم اضطراب شدید داری و وسواس و این بیماریت نیاز به درمان داره بنظرم نشین تا هفته بعد از مادرت بهواه بدکتر زنگ بزنه و ازش بهواد اورژانسش شما رو ببینه  حای شده اخر مریضا

ببین گلم این حرف رو یه بیمار وسواس فکری بتو داره میزنه 

فکرهات پوچه بی مورده 

از خدا و پیامبر بالاتر نداریم ایا دختر پیامبر از مردها دوری میکرد و ازشون هراس داشت مثل تو؟

خیر فقط مراقب بود

پس فکرت اصطرابت وسواست اصلا طبیعی نیست و بیماریه و حالا که میدونی بیماریه باید بخودت کمک کنی 

تو دکتر میری دارو میگیری و اروم میشی ولی تا خودت نخوای بخودت کمک کنی از شرش رها نمیشی 

وسواس وسوسه هست و وسوسه از شبطانه 

هر وقت وسواس بت علبه کرد بگو بخودت من نمیخولم در کنترل شیطان باشم 

میدونی شیطان داره تو رو از خوشی لذت زندگی کمک به خونواده عشق دادن به همسر و بچه مطالعه ورزش و خیلی فعالیتهای مثبت بازمیداره پس موفق شده تو نذار باش بجنگ 

اول دارو بعد مشاوره با فرد خبره کمک میکنه ولی دکتر من لارها گفته من چقدر میتونم بت دارو بدم تو باید خودت خودتو کمک کنی الان فکر تو سرم میاد بخودم میگم این فکرا چیه صعری اینو گفت کبری اونو گفت اب و نون نمیشه اینا گذشته من باید به اینده فکر کنم شوهرم و خوشحال نگه دارم بچم و کمک کنم  روشهایی هست حواستو پرت میکنه ک مشاوریادت میده

ممکنه ترس و اضطرابت ریشه در اتفاقی در گذشته داشته باشه ک احتمالا دکتر بفهمه

ذکر نماز توکل یادت نره

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
سلام خانما من دچار اظطراب واسترس شدیدم‌ حدود ۶ساله ازدواج کردم.قبلا استرس ایدز وبیماری داشتم.الان تر ...

حتما برو پیش روانشناس عزیزم

آزاد شدم آزاد ننه😆😆😆😆 به سلامتی همه رفع تعلیقیاااا

حالم خوب نیست بخودم میگم بیخیال ولی احساس زن خیانت کرده ها وگناهکارارو دارم.دارم میمیرم دیروز وامروز مادرم باهام‌بود خونه داشم‌ولی عصری رفتش همش میگم کاش با مادرم برگشته بودم 

2706