2733
2734

نمیشع

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره برو تو تنظیمات  آخرین بازدیدتو مخفی کن استوری هر کیو نگا کنی نمیفهمم 

خدای مهربانم 🤲 این روز ها خیلی چشم ها بارونی و خیلی قلب ها شکسته شده 💔 خدایا  زخم های دلشان را التیام ببخش و حال همه را خوب کن 🙏   

آخرین بازدید رو مخفی کن تیک سین کردنم خاموش کن ولی تا 24ساعت نباید به تنظیماتت دست بزنی چون اگه تنظیمات رو به حالت اول برگردونی برای طرف معلوم میشه که وضعیتشو دیدی

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
2738
استوری های قبلشو ببین هی چند بار برگردون ببین تا استوری اونم دانلود شه بعدش نتتو خاموش کنو استوریشو ...

مچکرم

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂
آخرین بازدید رو مخفی کن تیک سین کردنم خاموش کن ولی تا 24ساعت نباید به تنظیماتت دست بزنی چون اگه تنظی ...

خیلی ممنونم

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂