2703
2553
عنوان

از ناراحتی خوابم نمیبره

| مشاهده متن کامل بحث + 746 بازدید | 51 پست
الهی بگردم منم تو فکر طلاقم☹😭😭خیلی دلم ازش شکسته کاش فقط کرونا بود به من میگه احمق وسواسی

درکت میکنم منم یکی از نزدیکام بهم گفت تو دیوانه و وسواسی هستی بدرد ازدواج نمیخوری حق داره مامانت اجازه نمیده ازدواج کنی آبروشونو میبری 

در صورتی که وسواسم ۹۰ درصد سرکارمه

منم خيلي حالم بده،گلو درد دارم از سر شب از ترس اينكه كروناست دارم سكته ميكنم خوابم نميبره تمام بدنم داره ازترس ميلرزه😔

عضو گروه نارنجی.وزن شروع ۸۱.وزن فعلی ۸۱.وزن هدف ۶۵

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

زندگی رو حروم خودت و بچه و شوهرت نکن من الان نگاه میکنم پشت سرم میبینم ۶ سال از عمرم رو الکی از دست ...

مشاوره رفتم فایده نداره اصلا درکم نمیکنن شوهرمم راغب نیست برم دکتر وان پزشک هم بخاطره پولش هم قرص و داروش ...من افسردگیم خیلی زیاد شده همشم تنهام و هزار مشکل دیگه☹😭😭😭

وسواس کرونا دارم از کرونا میترسم

خب بترسی دلیل نمیشه زندگیو زهر کنی به خودت که. اصلا شوهرتم مهم نیست خودتو دریاب، میدونی چقد داری خودتو عذاب میدی! این روت میمونه و باعث میشه نیاز ب دکتر پیدا کنی . درسته که مریضی بدیه ولی اگر هی بش فکر کنی و خودت و اطرافیانتو عذاب بدی چیزی ازت نمیمونه. شوهرتم انقدر خسته بوده که بیچاره قش کرده اصلا لباسشم متوجه نشده که درش بیاره

2720
تو این اوضاع کرونا هم اوضاع همه رو بدتر کرد ویروس کوچولوی خر😁

خارج از شوخی با یه روانشناس صحبت کن به توصیه هاش عمل کن.در مورد کرونا هم احتیاط کن ولی افراط نکن  مثل بقیه ادم های اطراف عادی

درکت میکنم منم یکی از نزدیکام بهم گفت تو دیوانه و وسواسی هستی بدرد ازدواج نمیخوری حق داره مامانت اجا ...

کارت چیه؟؟من اصلا وسواسی نبودم...افسردگی داشتم ولی خیلی کنترل میکردم الان همه جی خراب شده از وقتی حامله شدم همه چی خراب شد کفتم بعد عمل پای پسرم همه چی درست میشه ولی کرونا اومد بدتر همه چی داغون شد...حالم خیلی بده نه دوستی نه کسی که درکم کنه نه تفریحی همش خونم...

مشاوره رفتم فایده نداره اصلا درکم نمیکنن شوهرمم راغب نیست برم دکتر وان پزشک هم بخاطره پولش هم قرص و ...

عزیزم تو میری روانشناس که رفتار وسواسیتو کنار بزاری نه اینکه درکت کنه بگه آفرین کارت خوبه ادامه بده.

منم خيلي حالم بده،گلو درد دارم از سر شب از ترس اينكه كروناست دارم سكته ميكنم خوابم نميبره تمام بدنم ...

وایی فکرشم منو میکشههه فکر کن هیچ کس نیست منو بچمو نگه داره اگه مریض بشیم😭😭😭

2714
وسواس کرونا دارم از کرونا میترسم

عزیزم به نظرم یه روانپزشک برو.استرس نداره که.ان شالله همیشه سالمو سلامت باشی ولی روز چند هزار نفر میگیرن راحت خوب میشن.تا میتونی رعایت کن ولی اگه اتفاق افتاد اصلا نترس

الان بخاطر کروناییی که نیومده تو زندگیت داری خودتو شوهرتو بچتو ناراحتو نگران میکتی.شاید دست خودت نباشه عزیزم بخاطر همین میگم برو روانپزشک❤

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر همسر خوبم😍
کارت چیه؟؟من اصلا وسواسی نبودم...افسردگی داشتم ولی خیلی کنترل میکردم الان همه جی خراب شده از وقتی حا ...

منم همینطورم گلم دوستی ندارم 

تو این دوره به من ثابت شده که نباید منتطر کسی یا دوستی باشه خودت پاشو بگو یا علی

خب بترسی دلیل نمیشه زندگیو زهر کنی به خودت که. اصلا شوهرتم مهم نیست خودتو دریاب، میدونی چقد داری خود ...

همین مراعات نکردن کاش بود خیلی چیزای دیگه ام هست فشار میاد با آدم خیلی ناراحتم خیلی عصبیم از خونم حالم بهم میخوره حتی نمیخوام دستشویی برم من خیلی وقته دکتر لازمم هیچ کس همراهم نشد درک نکرد خیلی حالم بده فکر کن به همه جا دست زده خوابیده خیلی عصبی میشممم گریم میگیره

تو این اوضاع کرونا هم اوضاع همه رو بدتر کرد ویروس کوچولوی خر😁 خارج از شوخی با یه روانشناس صحبت ک ...

همشون میگن فکرتو آزاد کن بگو هیجی نیست خب لامذهب اگه بود و ما گرفتیم چی نمیشه کهههه خیلی عصبی تر میشم این چیزارو میشنومم

الهی بگردم منم تو فکر طلاقم☹😭😭خیلی دلم ازش شکسته کاش فقط کرونا بود به من میگه احمق وسواسی

تو گوشیش ضبط صدا نصب کرده بودم الان گوش دادم حرفای اون و مادرشو خیلی چیزا ازم قایم کرده صب به من میگ ت کارخونه وام میزارم نگو با ننش دست ب یکی کردن ت خونه خالش سهم بشه اونم ب اسم خواهرزادش که من نفهمم واقعا ازچشم افتاد فردا میرم خونه بابام 2بارم بخاطر ننش منو با چاقو زده

افتخارنان بیر ترکم 😊😊😘
2706