2726

اول بگم نیاین بگین به ماچه خب من به شما میگم چون نه  اونارو دقیق  میدونید کیان نه منو میشناسید  اوکیه  بزار بگم یک بارم که شده 

مثلا یکیشونه شلوارک با ساپورت میپوشه اونیکی که  اول یک تار موشم  معلوم نبود  بعدش گردنشو لخت کرد بعدش کلاه گذاشت  موهای پشتش معلوم بود بعنی کلاه فقط کاسه سرو میگرفت الان عکس پروفایلش بی حجابه خب چه اجباریه به زور این یه ذره رو نگه داشته حس میکنم  اصلانم دوست نداره حجاب

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اجبار ک هست

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
2728

همشون همینن یک عدشونم فقط موهاشونومیپوشونن بقیه جاهاروول میدن یایک عده به اسم چادری میان جلوبعدهرجاعشقشون میکشه سرشون میکنن هرجاهم نخان درمیارن شورشودرآوردن دیگه

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

اجباریه..کسی که صفحه اش عمومیه حتما باید حجاب داشته باشه

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

تازگیا پیراهن مجلسی میپوشن با ساپورت و شال 😐😐😐😐 خب همونو بلوز و شلوار کنن چ کاریه

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

حالا با حجابشون کار ندارم بعضی هاشون چه زندگیای داغونی داشتن یهو یه ساله به نون ونوا رسیدن هیچ هنری هم ندارن.یه مشت تازه به دوران رسیده ان

یه"آنه"ی درون دارم.که نمیدونه با تکرار غریبانه ی روزهاش چه غلطی بکنه  
اجباریه..کسی که صفحه اش عمومیه حتما باید حجاب داشته باشه

آفریقا زندگی میکنه چه اجباریه فامیلشونم آمریکاست بیحجابه  ربطی نداره

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
تازگیا پیراهن مجلسی میپوشن با ساپورت و شال 😐😐😐😐 خب همونو بلوز و شلوار کنن چ کاریه

آره میرقصه با همدن پیرن  حجابم داره 

آفریقا زندگی میکنه چه اجباریه فامیلشونم آمریکاست بیحجابه  ربطی نداره

فکر کردم ایرانه

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
2706