1920
1924
عنوان

قيمت ماشين مياد پايين

414 بازدید | 43 پست

بچه ها فردا ديگه دل و ميزنم به دريا ميرم ماشين ميخرم

ميترسم گرونتر بشه 

ولي خيلي درد داره واسه پارس سيصدو ده مليون پول بدم😒

كسي ميدونه ارزون ميشه عايا؟

عه شده ٣١٠ ملیون؟

پس برم دور ماشینمون بگردم و زاق اسفند براش دود کنم

دوستان من تا ٢۴ ساعت دیگه تعلیقی میزنم خواهشااا خوبی بدی دیدین حلال کنین🙏برای اخرین بار شنوده حرفهاتون هستم 💔💔

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922

بنظرم نخر

خدايي ماشين ٣٠ميليوني رو داري ده برابر پول ميدي؟؟

پياده بگردي بهتره

ميدانيد چيست؟؟ما محكوميم..محكوميم دهانمان را ببنديم..محكوميم باوركنيم دروغ هايتان را....محكوميم به سكوت..محكوميم به باور كردن باور هاى پوسيده ى شما...ازما نخواهيد شمارا قانع كنيم....شما نيز خود را محكوم كرده ايد به باور...🎭🔒(margooى سابق)

ما که فقط تو ثبت نام شرکت میکنیم حالا هر وقت در اومد خدایی تو بازار آزاد این همه پول به این لنگنا دادن زور داره

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خر خری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری

بخر

هر سه ما ۳۰ درصد گرون میشه

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
1911
بخر هر سه ما ۳۰ درصد گرون میشه

البته ثبت نامیش

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
به نظرم همه چی میاد به روال عادی حالا از من گفتن از شما هم نشنیدن😉😉😉😉

آخه امشب سايپا سي درصد اضافه كرد به قيمتاش فردا پس فردا هم ايران خودرو اضاف ميكنه

اونوقت ججوري توي بازار بالا نميره؟

1826
1918