2726
عنوان

از خونوادم دلخورم😔

167 بازدید | 3 پست

براتون بگم ببینید حق با من هست یانه؟؟

مامانم که تقریبا روز در میان زنگ میزنم میگه دخترجان الهی خیر از عمرت ببینی بیا منو تا بازار ببر خریدامو بکنم ،تو این ترافیک و بنزین گرون میبرمش چقد که بهش پول قرض بدم ،چقد دعوتشون کنم.فقط کافیه بخوام برم خرید بگم بچمو نگه دار میگه من سنم بالاس (۴۷سالشه)حوصله ندارم نمتونم.انقد به دلم میاد.من از داداش کوچیکم ۱۲سال بزرگترم خداشاهده من بزرگش کردم .الان برگشته میگه بچه خواهرتو من باس بزرگ کنم اون بی عرضه س.چطور واسه اون میتونی؟؟

آیجیمم ک الان قهریم سر اینکه مهمونی داشتم مثل مهمون تشریف آورد.کمرم شکست پاهام ضریانمیزد از خستگی .تمااام جهازشو پایه پاش رفتم براش خریدم آوردم خونه.از بی ادبی های دیگش که نگم براتون

بقول شعر که میگه.

دلم به هر کی خوبی کرد

داغی روی دلم گذاشت 

تقصیر این قبیله نیست 

دست خودم نمک نداشت

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ب نظرم دلخوریهای ک از خانوادت داری تا حدودی بیخود و بیجهته و زیاد مهم نیست ، ب دل نگیر ، هر چی باشه مادرته شاید حوصله نداشته باشه و .... این چیزای ک شما گفتی قابل حل کردنه 

2728