2733
2734
عنوان

دعوا به خاطر مجردی بیرون رفتن

209 بازدید | 22 پست

سلام دوستان به راهنماییتون احتیاج دارم،همسر من از دوروز بعد اینکه عقد کردیم مجردی با دوستاش میره بیرون،پدرشوهرم باغ داره اونجا میرن با داداشش و فامیلاشون و دوستاشون،من خیلی عذاب میکشم از این طرز زندگی اون همش مجردی میره بیرون و خوش میگذرونه وقتیم اومد تو گوشی دستشه تو اینستا میگرده این بین هم خیلی شوخی میکنیم و میخندیم ولی دیگه کشش ندارم همش مجبورم همه جا خودم تنها برم هی بپرسن پس شوهرت کو؟،خیلیم با پدرشوهرم اینا حرف زدم بهش بگن سر راه بیاد،ولی بی بخارن هی من حرص میخورم جلوشون از این وضع گریه میکنم ولی کاری نمیکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

داداش من کلا با دوستاش تایم میگذروند تا با خانواده .همه نگران ازدواجش بودیم با این اخلاقش

ولی خب خداروشکر همسرشم پایشه . کلا با دوستاشون هستن ولی همسرشم میبره 

تو هم سعی کن دورهمیاشونو خانوادگی از نوع هم سنا کنی 

یا دوستای خانوادگی پیدا کنید این تفریحاتو باهم برید تا از سرش بیفته

[QUOTE=161471713]چند وقت ازدواج کردی[/QUOTEسه سال

بنظرم از پدر شوهرت کمک نخواه .چون انگار عادیه ،ولی خودت با هر راهکاری شده محبورش کن حداقل کمتر مجردی بره ،سخته .تنها همه جا رفتن

🙊🙊🙊🙈🙈👀
2738
فقط دوتا برادر اینجورن،خواهراش ماه به ماه جایی نمیرن

دختر ها معمولا خونگی ترن و مطمئن باش پدرشون هم تو مجردی و اوایل ازدواج اینجوری بوده نمونه ش رو دیدم که میگم

من عاشق و شیدای توام
داداش من کلا با دوستاش تایم میگذروند تا با خانواده .همه نگران ازدواجش بودیم با این اخلاقش ولی خب خد ...

من از خدامه،ولی میگه ما میخوایم اونجا راحت باشیم ما همه چی میگیم دوس نداریم زن و بچه بفهمن،بخدا من واسه همه چی باهاش پایه هستم حتی خلافم باشه

بنظرم از پدر شوهرت کمک نخواه .چون انگار عادیه ،ولی خودت با هر راهکاری شده محبورش کن حداقل کمتر مجردی ...

تا دوماه پیش با زبون چرم و نرمم باهاش حرف زدم ولی فایده ندارم،دیشب رسما زدم به سیم آخر دیونه شدم

من از خدامه،ولی میگه ما میخوایم اونجا راحت باشیم ما همه چی میگیم دوس نداریم زن و بچه بفهمن،بخدا من و ...

بگو با هم میریم ما خانوما هم اونور تر جمع خانومانه داریم شما هم اونور حرفای مردونه بزنید ولی باهم باشیم 

نگران نشی ولی مراقب باش خدایی نکرده مواد و اینا تو جمعشون نباشه

تا دوماه پیش با زبون چرم و نرمم باهاش حرف زدم ولی فایده ندارم،دیشب رسما زدم به سیم آخر دیونه شدم

آخه .حالا که میگه میخوان راحت لاشن پس بگو کمتر برن مثلاً ماهی ۳بار بکنه ۱بار که برای شماهم وقت بذاره

🙊🙊🙊🙈🙈👀
بگو با هم میریم ما خانوما هم اونور تر جمع خانومانه داریم شما هم اونور حرفای مردونه بزنید ولی باهم با ...

بخدا همه ی این حرفا رو ۱۰۰بار هم من هم زنای پسرخاله هاش گفتن به شوهراشون ولی گوش نمیگیرن،یا میگن ما دوسه تا مجردم تو جمعمون هست دوس نداریم اونا هستن شما هم باشید

آخه .حالا که میگه میخوان راحت لاشن پس بگو کمتر برن مثلاً ماهی ۳بار بکنه ۱بار که برای شماهم وقت بذاره

عزیزم اگه ماهی سه بار بود که من مشکلی نداشتم دو هفتس هرروز باغن قبلشم هفته ای سه بار،بقیه تایمشم پیش داداششه تو مغازه

2706