2726
عنوان

سه ساله احمق بودم راكوتان خوردم😑

770 بازدید | 20 پست

من اولين بار كه جوش دراوردم كل صورتم شد جوش پريودمم نامنظم بود اول رفتم دكتر زنان يه سري قرص داد من خوب شد جوشام ولي قط كه  كردم دوباره هجوم

ولي سنم كم بود و سر گرم كنكور براي همين اصلا حواسم نبود بازم بايد برم دكتر زنان

رفتم دكتر پوست راكوتان داد وااااي همش ميخوردم دكتر كه قطع كرد خودم سرخود تا سع سال ادامه دادم با راكوتانم مثلا هفته اي ي دونه ٢/٣ تا جوش ريز رو داشتم ولي خب خيلي خوب شدم ٥ ماهه قطع كردم دگ ترسيدم بخورم و جوشم در مياوردم باز

تازگيا گفتم باز برم دكتر زنان پريوديم نامنظم بود 

وقتي رفتم دارو داد شايد باور نكينين يه ماهه يدونه جوشم ندارم  كل موهام همه چيمو خراب كردم با اون راكوتان لعنتي

دواي درد من اين بوده من كيست و تنبلي دارم😔

برام دعا كنيد😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

راکوتان مگه خودشیه نوع قرص جلوگیری نیست؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

راکوتان روخودسر خوردی؟

هَی خدا 

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤

۳ سال خیلی زیاده

عزیزم برو کبدتو چک‌ کن حتما

اگرم ازدواج کردی تو این مدت اصلا بچه دار نشو.

مشکل مو و جوش حل میشه غصه نخور

منم خودم جوش میزنم و ریزش دارم جدیدا هم مشکل پریود پیدا کردم

خوب شد گفتی، باید برم دکتر زنان حتما.

مشکلت حل شد با دوا؟

منم تنبلی دارم خیلی جوش میزنم دکتر پوست نرفتم ولی داروهای دکتر زنان هم روی جوشام تاثیر نذاشته . به ش ...

سيپروترون كامپاند و اسپيرنولاكتون

البته گف اسپيرو رو براي رفع عوارض سيپروترون مينويسم داروي اصلي من سيپروترون كامپاند

۳ سال خیلی زیاده عزیزم برو کبدتو چک‌ کن حتما اگرم ازدواج کردی تو این مدت اصلا بچه دار نشو. مشکل م ...

براي دو ماه نوشته فعلا يه ماهشو خوردم

كيست و تنبلي درمان نداره تا اخر عمر بايد دارو بخوري همين كه قطع كني برميگرده

براي دو ماه نوشته فعلا يه ماهشو خوردم كيست و تنبلي درمان نداره تا اخر عمر بايد دارو بخوري همين كه ق ...

ایشالله که درست میشه عزیزم

برا تنبلی تخمدان من شنیدم با اصلاح تغذیه میشه درمانش کرد

بیشتر تو طب سنتی هست این چیزا

2706