1874
1924

اهنگ مشترک راغب،هیراد،خوشم اومده ازش

در پی چشمت شهربه شهر خانه به خانه،،،شدم روانه🚶گل عشقم راچیدی دانه به دانه...چه عاشقانه🌹🌹.       آرام آرام آتش به دلم زدی بنشین که خوش امدی رویای من😍😍   این تو این جان من...شوق چشمان من،،عاشق ها میکشی زیبای من🌞🌞     مثل تو دنیا ندیده .... فصل عشق ما رسیده..رونمایان کردی ویک شهر دستش را بریده...💖💖.       کفرم ودینم توهستی...هرچه میبینم توهستی ...بیستون ها می کَنم من ،چونکه شیرینم توهستیییی😘😘😘 در پی چشمت شهر به شهر خانه به خانه شدم روانه........

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922

یه آهنگ هست نمیدونم خوانندش کیه ولی بیس داره لامصب😍😍😍😍

ایرانیه 

یه تیکش اینه 

دارم میخورم به در و دیوار اینا میخوان امشب منو چیکار😍😍😍😍

بسم الله الرحمن الرحیم                                                        من🙎🏼‍♀️💞شوهرم🧔🏼                                                ❤️ دخترم👱🏻‍♀️❤️                                                         😘😘😘                                                               😁بگو ماشالا😁                                

هوش منو برده با چشمای مثل گربه از کیوان رضایی 

چون باهاش دارم رقص طراحی میکنم چند روزه همش تو ذهنمه😖😖😖😒

گمشو کرونا گمشوووووو کم خودمون بدبختی نداریم😔😔ترس از دست دادن عزیزامون هر ثانیه باهامونه .خدایا بسه دیگه😥😥🙏🙏
1911

خانوم وزیری

چشم چشم دو ابرو صورتش گیلاسه 

بسم الله الرحمن الرحیم                                                        من🙎🏼‍♀️💞شوهرم🧔🏼                                                ❤️ دخترم👱🏻‍♀️❤️                                                         😘😘😘                                                               😁بگو ماشالا😁                                
1904