2703
2553
عنوان

شماهم رو بک آهنگ کلید میکنید

80 بازدید | 12 پست

با سی سال سن همچنان رو بک آهنگ که گیرم میفته تا خواننده نگه ببخشید من اینو خوندم بیخیالش نمیشم

الان چندروزه گیر کردم رو آهنگ‌دلم آب شد ۲۵باند

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست 

ما فعلا اجبارا رو کارتون ها کلید میشیم

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بخدا.😂😂

حالم داره بهم میخوره از سگهای نگهبان.🤕🤕🤕

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2720

من هنوز دخترم به اون مرحله کارتون بینی نرسیده

بک سال و نیمشه

آهنگ میذارم باهم قر میدیم

قبلشم قفلی زده بودم روی  آهنگ مسیح و آرش به نام حال دلم با تو خوشه بغضت صدامو میکشه این عشقه

آره منم هفته ای یکبار رو یک آهنگ قفل میزنم

ولی چون دخترم کوچکه و عاشق رقصیدنه آهنگ های رو به شاد گوش میدم

اون ماه گیر داده بودم رو غهنگ بازار مکاره لیلا

2714
اره بخدا.😂😂 حالم داره بهم میخوره از سگهای نگهبان.🤕🤕🤕

ها والا..ما هم شبهام میخوام بخوابم تو سرم هی میاد گوش به زنگ..هاپوهای..

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
ها والا..ما هم شبهام میخوام بخوابم تو سرم هی میاد گوش به زنگ..هاپوهای..

خخخخ. درکت میکنم عزیزم.😭😭😅

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush

من قفلی زدم رو این اهنگ

https://twittmusic.ir/دانلود-آهنگ-جدید-امیر-گوهری-عشق-اولی/

متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///