1920
1924

کدوم گروه خونی بیشتره؟

و چجوری میشه اقدام کرد برا فروش 

در تاریخ99/9/9 من حالم خیلیی بهترشده و دغدغه ای نخواهم داشت.من میخواستم خوب بشم ولی ی اتفاق بد افتاد ک زندگیو برام تلخ تر از قبل کرد یه صلوات میفرستی برا حل مشکلم

پول نت نده کلیتم نفروش

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

تهرانی ها، انواع گوشت و مرغ تازه را در دوران قرنطینه از ما بخرید

1922
پول نت نده کلیتم نفروش

ربطی ب نت نداره

همراه اول بسته ۱ ساعته میده ۲۰۰ تومن

در تاریخ99/9/9 من حالم خیلیی بهترشده و دغدغه ای نخواهم داشت.من میخواستم خوب بشم ولی ی اتفاق بد افتاد ک زندگیو برام تلخ تر از قبل کرد یه صلوات میفرستی برا حل مشکلم
چرا میخوای بفروشی؟ فکر کنم گروه oگرون تر باشه

من میخوام بفروشم برای حل یسری مشکلات

1911

O منفی گرون تره

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
oمنفی بیشتره قیمتش چرا میخوای اینکارو کنی😐

عه پس من چقدر گرونم 😍😍😍😍

گمشو کرونا گمشوووووو کم خودمون بدبختی نداریم😔😔ترس از دست دادن عزیزامون هر ثانیه باهامونه .خدایا بسه دیگه😥😥🙏🙏
1826
اون روز پسرم میگفت بیایین هرکدوممون یه کلیه مون رو ببریم امریکا به دلار بفروشیم بعد با اون پول میتون ...

عزیزم❤

استارتر ممکنه خدایی نکرده یه عفونت کوچولو باعث بشه ۱۰۰برابر خرج کنی با یه کلیه

میدونم عزیزدلم

هنوز تصمیم قطعی نگرفتم 

اسی مشکلی پیش نمیاد برادر شوهر من یه کلیه شو تو دعوا از دست داد چندساله ماشالله سالم و سلامته اگه الان چشم نخوره😄😄

گمشو کرونا گمشوووووو کم خودمون بدبختی نداریم😔😔ترس از دست دادن عزیزامون هر ثانیه باهامونه .خدایا بسه دیگه😥😥🙏🙏
1918