2703
2553
عنوان

بچه ها میشه کمک کنید لطفا

200 بازدید | 24 پست

تو تاپیک قبلی توضیح داده بودم جریان خودم و عشقمو بعد الان میگه چون پدرم مریضه نمیتونم یکسال دوسال دیگه صبر کنم منم خانوادم راضی نمیشن اول دلیلشون بخاطر این بود که موقعیت های بهتریم هست وشرایط سنی من  ولی با مادرم که صحبت کردم دلیلاش برای من قابل هضم نیست و خنده داره مثلا میگه اونا خونشون بزرگتره مام باید خونمونو عوض کنیم اینجا نمیشه بیان خواستگاری یا تو باید اول شاغل بشی الان نمیشه بعدشم عجله ای برای ازدواج تو نیست و منم با این شرایط نمیزارم خواستگار بیاد اخه اینا با عقل و منطق سازگار نیست کوتاهم نمیان منم از هر دو طرف تو فشارم عشقمم میگه دیگه نمیشه صبر کرد من چکار کنم😣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
واا مگ هرچي اونا دارن شما ام بايد كااااپي كنيد؟ هركي ي جوره زندگيش

اره بخدا منطقی نیست اخه میگه بعدا خواهر شوهر مادر شوهر نمیگن ما ک اومدیم خواستگاری تو همچین خونه ای بودید؟بعدا سرزنش داره درصورتی ک خونمون چیزیشم نیست فقط آپارتمانیه و کوچیکه یه کم

سلام 

ایشالا که اول خوشبخت بشید 

بعدشم اینکه اگه عاشق همدیگه اید و همه چیو سنجیدی

سعی کن که خانوادتو راضی کنی.

چون عشق همیشه سراغ ادم نمیاد.و هر روزم که ادم عاشق نمیشه. با حرف قانعشون کن .

2714
خب عزیزم ۲۰ که خیلی جوونی ، من شرایط شوهرتو نمیدونم ولی  حالا یکی دو سال دیرتر بهتر تازه پخته ت ...

بخدا من حرفی ندارم ما۴ساله ک باهمیم قصدمونم ازدواج بوده و چون سنم کم بود خب صبر کردیم اون الان میگه دیگه نمیتونم صبر کنم۲۹سالشه میگه سنم داره میره بالا همش سرزنش میشنوم از طرفی بابام مریضه میترسم یه چیزیش بشه نمیشه یه سال دوسال صبر کرد

مامانتو ببر پیش مشاور بگو هر چی مشاور گفت گوش کنیم

میخوام خودم بایه مشاور صحبت کنم یه راهی جلوم بزاره مامانم اگر بهش بگم نمیاد از طرفی هنوز به بابامم نگفتم میدونم واکنشش خیلی بدتر از مامانمه

[QUOTE=161471483]بخدا من حرفی ندارم ما۴ساله ک باهمیم قصدمونم ازدواج بوده و چون سنم کم بود خب صبر کردیم اون الان میگه ...[/QUOTEث

۲۹ واسه پسر زیاد نیست ولی حرف مامانتم غیر منطقیه آخه! ببرش پیش مشاور یا اگر میتونی به مادر بزرگی چیزی بگو پادرمیونی کنه

سلام  ایشالا که اول خوشبخت بشید  بعدشم اینکه اگه عاشق همدیگه اید و همه چیو سنجیدی سعی ک ...

ممنون عزیزم

بخدا نمیدونم دیگه چجوری باهاشون صحبت کنم و از چه راه و روشی وارد بشم

[QUOTE=161471483]بخدا من حرفی ندارم ما۴ساله ک باهمیم قصدمونم ازدواج بوده و چون سنم کم بود خب صبر کرد ...

تو خانواده اونا زود ازدواج میکنن و فقط این مونده ک ازدواج نکرده تو خانواده ما هم دیر ازدواج میکنن و اکثرا بالای ۳۰سال هستن دخترا و پسرا و ازدواج نکردن

2706