1920
1924
عنوان

بچه ها میشه کمک کنید لطفا

184 بازدید | 24 پست

تو تاپیک قبلی توضیح داده بودم جریان خودم و عشقمو بعد الان میگه چون پدرم مریضه نمیتونم یکسال دوسال دیگه صبر کنم منم خانوادم راضی نمیشن اول دلیلشون بخاطر این بود که موقعیت های بهتریم هست وشرایط سنی من  ولی با مادرم که صحبت کردم دلیلاش برای من قابل هضم نیست و خنده داره مثلا میگه اونا خونشون بزرگتره مام باید خونمونو عوض کنیم اینجا نمیشه بیان خواستگاری یا تو باید اول شاغل بشی الان نمیشه بعدشم عجله ای برای ازدواج تو نیست و منم با این شرایط نمیزارم خواستگار بیاد اخه اینا با عقل و منطق سازگار نیست کوتاهم نمیان منم از هر دو طرف تو فشارم عشقمم میگه دیگه نمیشه صبر کرد من چکار کنم😣

اگه قصد خرید سیسمونی دارید حتما به نی نی تگ سر بزنید ❤🌹

1922
واا مگ هرچي اونا دارن شما ام بايد كااااپي كنيد؟ هركي ي جوره زندگيش

اره بخدا منطقی نیست اخه میگه بعدا خواهر شوهر مادر شوهر نمیگن ما ک اومدیم خواستگاری تو همچین خونه ای بودید؟بعدا سرزنش داره درصورتی ک خونمون چیزیشم نیست فقط آپارتمانیه و کوچیکه یه کم

سلام 

ایشالا که اول خوشبخت بشید 

بعدشم اینکه اگه عاشق همدیگه اید و همه چیو سنجیدی

سعی کن که خانوادتو راضی کنی.

چون عشق همیشه سراغ ادم نمیاد.و هر روزم که ادم عاشق نمیشه. با حرف قانعشون کن .

خب عزیزم ۲۰ که خیلی جوونی ، من شرایط شوهرتو نمیدونم ولی  حالا یکی دو سال دیرتر بهتر تازه پخته ت ...

بخدا من حرفی ندارم ما۴ساله ک باهمیم قصدمونم ازدواج بوده و چون سنم کم بود خب صبر کردیم اون الان میگه دیگه نمیتونم صبر کنم۲۹سالشه میگه سنم داره میره بالا همش سرزنش میشنوم از طرفی بابام مریضه میترسم یه چیزیش بشه نمیشه یه سال دوسال صبر کرد

بخدا من حرفی ندارم ما۴ساله ک باهمیم قصدمونم ازدواج بوده و چون سنم کم بود خب صبر کردیم اون الان میگه ...

ه

هر جوری شده خانواده ات را راضی کن.

زندگی زیباست خرابش نکنید.
1911
مامانتو ببر پیش مشاور بگو هر چی مشاور گفت گوش کنیم

میخوام خودم بایه مشاور صحبت کنم یه راهی جلوم بزاره مامانم اگر بهش بگم نمیاد از طرفی هنوز به بابامم نگفتم میدونم واکنشش خیلی بدتر از مامانمه

[QUOTE=161471483]بخدا من حرفی ندارم ما۴ساله ک باهمیم قصدمونم ازدواج بوده و چون سنم کم بود خب صبر کردیم اون الان میگه ...[/QUOTEث

۲۹ واسه پسر زیاد نیست ولی حرف مامانتم غیر منطقیه آخه! ببرش پیش مشاور یا اگر میتونی به مادر بزرگی چیزی بگو پادرمیونی کنه

سلام  ایشالا که اول خوشبخت بشید  بعدشم اینکه اگه عاشق همدیگه اید و همه چیو سنجیدی سعی ک ...

ممنون عزیزم

بخدا نمیدونم دیگه چجوری باهاشون صحبت کنم و از چه راه و روشی وارد بشم

[QUOTE=161471483]بخدا من حرفی ندارم ما۴ساله ک باهمیم قصدمونم ازدواج بوده و چون سنم کم بود خب صبر کرد ...

تو خانواده اونا زود ازدواج میکنن و فقط این مونده ک ازدواج نکرده تو خانواده ما هم دیر ازدواج میکنن و اکثرا بالای ۳۰سال هستن دخترا و پسرا و ازدواج نکردن

1904
کسی هست که پشتت باشه و باش راحت باشی؟ مادر بزرگی خاله ای چیزی

نه بابا با فامیل نمیشه حرف زد آخرش هیچ کاری ک نمیکنن فقط حرف و حدیث درست میکنن از طرفی به اونام‌بگم حقو به مامانم میدن

میخوام خودم بایه مشاور صحبت کنم یه راهی جلوم بزاره مامانم اگر بهش بگم نمیاد از طرفی هنوز به بابامم ن ...

الان مشاوره های انلاین تماس تصویری به خاطر کرونا هست

اول با مامانت صحبت کن بگو من نمیتونم حرف شمارو بپذیرم تو هم حرف منو قبول نداری بیا باهم با مشاور صحبت کنیم

یکی از اشناهای ما .مامانش سنگ مینداخت بردش مشاور . مشاور قانعش کرد دست از لجاجت برداره

مامانت راضی بشه بابات رو هم راضی میکنه

نه بابا با فامیل نمیشه حرف زد آخرش هیچ کاری ک نمیکنن فقط حرف و حدیث درست میکنن از طرفی به اونام‌بگم ...

شده اعتصاب غذا کن کلی ازدواج کن اگه واقعا همه چیزو سنحیدی حیفه نذار بعدا خدای ناکرده حسرتش به دلت بنونه، ولی پیش مشاور هم برو حتما

الان مشاوره های انلاین تماس تصویری به خاطر کرونا هست اول با مامانت صحبت کن بگو من نمیتونم حرف شمارو ...

اول خودم برم پیش مشاور شرایطو توضیح بدم براش بعد باید مامانو ببرم که قانعش کنه

شده اعتصاب غذا کن کلی ازدواج کن اگه واقعا همه چیزو سنحیدی حیفه نذار بعدا خدای ناکرده حسرتش به دلت بن ...

مامانم الان با عشقم مشکلی نداره امروز باهاش صحبت میکردم میگفت منم میدونم پسر خوبیه خدا حفظش کنه واسه خانوادش ولی شرایط ما ایجاب نمیکنه الان که تو بخوای ازدواج کنی بعدشم موردای بهترم هست آدم وقتی عاشق میشه چشمشو رو همه ی شرایطا میبنده

1918