2726
عنوان

به نطرتون این دمپاییا ۲۰۰ می ارزه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 56 پست
نه ولی خوشگلن من از چیزی خوشم بیاد میخرم 

۲۰۰ برا دمپایی زیاده ولی خیلی گوگولین هی جلو خودمو میگیرم که نخرم😂😂

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خریدم مشکی رو۵۰

اخه اینا وارداتین کار اینجا نیستن

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
زشتن که

اتفاقا گوگولی و دخترونن تو اینستا همه پاشونه ازینا

2728
ببین من اون توپک های روش رو خریدم..ترک اشو دونه ای فکر کنم هفده هجده تومن..اونجوری حساب کنی فقط قیمت ...

پوم پوماشو من برا کاردستی خواهرزادم خریدم یکی ۶تومن😂😂ولی بلاخره مث تو عکس در نمیاد که

پراید 120 مليون می ارزه؟ 

اینجا همه چی بی ارزشه ولی گرونه از دمپایی بگیر تا پراید

خیلی گوگولین اصن

اره من دارم روفرشیای گوگولی اما پنجاه و هفتاد خریدم.الانم میگم مثلا صد قیمتشون باشه، اینا هم فرضا بگم از مال من جنس دار ترو گرونتر باشن بازم ته تهش 140 پنجاه بیشتر نمی ارزه

پوم پوماشو من برا کاردستی خواهرزادم خریدم یکی ۶تومن😂😂ولی بلاخره مث تو عکس در نمیاد که

اره هم ترک اش تو معازه بود.هم ایرانی..ترکهاش یه جورایی نرمتره..

من دوتا خریدم رو دمپایی ام زدم..

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
اون كه نوشتي ١٧٠ هفته پيش من رفتم بازار ١١٠ بود

اینا وارداتین وگرنه خودمم از عراق خریدم  پارسال ۶۰ تومن کلی خز هم دارن

اسی جون از اینا نمیدونی کجا داره خیلی دنبال پاپوشم

همین پیج داره عزیزم خیلیم خوشگلن منتهی یکم قیمتا بالاس مثلا این پاپوش ۱۵۰ رنگای دیگشم داره

وای چه خوشگلن ولی ۲۰۰ نمی ارزن نهایت ۱۲۰

کانال هست یا پیج ؟

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
بخر  انگار روى ابرا راه ميرى😅

اره دقیقا😂😂😂😂😂

۲۰۰ برا دمپایی زیاده ولی خیلی گوگولین هی جلو خودمو میگیرم که نخرم😂😂

دلت هست بخر اینروزا از پول بی ارزش تر هیچی نیست بخدا. نخری فردا ارزش پولت نصف میشه.بخر لااقل دمپایی برات بمونه.

2706