2726
فرق بین منو و تو همینه من دوست ندارم مال و اموال کسی باشم چون خودمو با مرد شما برابر میدونم ولی شما ...

کاش توهم دوست داشتی جزء لوازم شوهرت باشی نه مثل یه عروسک تو ویترین مغازه که همه دیدت بزنن.درضمن از نظر منم زن ومرد به یه اندازه ارزش دارن والبته که مرد غیرتی برای زنش ارزش بیشتری قائله. چون مردبیغیرت که شما دوسش داری براش فرقی نمیکنه که طرفش زیر دست کی بره

نر...هه امیدوارم نظرت در مورد پدرت برادرت وهمسرت هم همین باشه....بعدم شهوت ققط برای مرد نیست...نه بر ...

من برادر ندارم هه😂 پدرمم مثل مردای شما با صدای زن تحریک نمیشه به منم یاد داده از حق خودم دفاع کنم پدر و مادرم به من یاد دادن منو یه مرد برابریم هه😂فرق بین منو تو اینه من پدرم چشم و دل پاک بود فکر میکردم هنه مثل اونن ولی تو حتما پدرت چشم و دل پاک نبوده و فکر میکنی همه مثل اونن😉 

ممدصغرام بلع درسته همون عفت زجه زن  اینم کاربریه دوستمه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نطر من مردای الان خیلی هاشون غیرت ندارن، چون اگه داشتن نمیزاشتن زناشون لخت و بی حجاب با هفت قلم ا ...

یعنی هرگی ارایش کنه ویراژ بده بی غیرت شوهرَش  

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
من برادر ندارم هه😂 پدرمم مثل مردای شما با صدای زن تحریک نمیشه به منم یاد داده از حق خودم دفاع کنم پ ...

احتمالا پدر شمام مردونگی نداره که تحریک نمیشه😉میگیری که چی میگم.....

🍁چالش پاییزی بامداد خمار🍁گروه آبی💙 وزن الان ۷۶....هدف ۶۸..........میشه...چون من میخوام😎
2728
محور اصلي زندگي اغلب افراد تو دنياي  امروز نجات بشريت سفر به مريخ گرمايش زمين اختراعات جديد و ا ...

خخخخخخخخخخ.تو گفتی و منم باور کردم.دیگه خودتونو به اون راه نزنید.کرونا اومد که یه ذره ادما به خودشون بیان ولی انگار نه انگار

کاش توهم دوست داشتی جزء لوازم شوهرت باشی نه مثل یه عروسک تو ویترین مغازه که همه دیدت بزنن.درضمن از ن ...

عجب بابا عجب توفیقای اجباری بهشتای زورکی😂

حکایت شماس اگه من عروسکم و پشت ویترین شما زندانی و تو خونه حبس و شوهرت هزارتا کصافط کاری میکنه الان بحث اصلا راجب این نبود که کی سالمه و کی دست خورده پس دنبال حاشیه نباش😉

احتمالا پدر شمام مردونگی نداره که تحریک نمیشه😉میگیری که چی میگم.....

تحریک که میشه ولی مث مال پدر شما نزده بالا که هی پس بندازه و تربیتو یادش بره در جریانی که؟😂

تحریک که میشه ولی مث مال پدر شما نزده بالا که هی پس بندازه و تربیتو یادش بره در جر یانی که؟😂

نه دیگه نمیشه....ولی برام سواله تو که بابات تحریک نمیشه..تو از کجا سبز شدی😉😉😉😉😉

🍁چالش پاییزی بامداد خمار🍁گروه آبی💙 وزن الان ۷۶....هدف ۶۸..........میشه...چون من میخوام😎
خخخخخخخخخخ.تو گفتی و منم باور کردم.دیگه خودتونو به اون راه نزنید.کرونا اومد که یه ذره ادما به خودشون ...

شما باور نكن من كه نميتوانم براتون اثبات بيارم نهايتا شما فكر ميكنيد ابداعات جديد بشر ناشي از جنسيت زدگيه !!!مثلا اپل گوشي جديدشو يه شبه داده بازار اون سفينه اي كه شركت تسلا فرستاد مريخ يهو با جادو رفته بالا !!!!! چون همه شبانه روز تو فكر لباس بقيه هستن !!!!ان شالله يه بار تا همين كشور تركيه مسافرت كنيد متوجه ميشيد چقدر ادما متفاوتن 

عجب بابا عجب توفیقای اجباری بهشتای زورکی😂 حکایت شماس اگه من عروسکم و پشت ویترین شما زندانی و تو خو ...

خداروشکر شوهرم از گل پاکتره،بعدم من نگفتم شما دست خورده ای، خواستم قضیه برات روشن بشه که انقدر کلمه ی غیرتو زیرسوال نبری

شما باور نكن من كه نميتوانم براتون اثبات بيارم نهايتا شما فكر ميكنيد ابداعات جديد بشر ناشي از جنسيت ...

حالا از کجا میدونی نرفتم.اتفاقآ من اونارو بیشتر از مردم ایران قبول دارم. چون اونا با فرهنگ خودشون زندگی میکنن ولی ایرانیا با فرهنگ غرب. 

[QUOTE=161473301]بابام پس بندازه..بعضی اینه که شمارو عروسک کنن هرکی بیاد یه انگولکش کنه...باباتم لبخند بزنه 

بابا هم باباهای قدیم.میگم باباهه از بس غیرتی بوده به دخترش گفته هر غلطی میکنی بکن فقط شکمت جلو نیاد.چقدر خوبن این باباها.😂😂

حالا از کجا میدونی نرفتم.اتفاقآ من اونارو بیشتر از مردم ایران قبول دارم. چون اونا با فرهنگ خودشون زن ...

رفته بودي به نظرت نميومد اقايون تنها فكرشون نگاه به خانماي ديگه است يه نوع اقايون ديگه رو ديده بوديد كه با اين واقعيت كنار اومدن كه هركي تو خيابون راه ميره براي ايشون لباس نپوشيده بر حسب سليقه و باوراش لباس پوشيده لازم نيست هرز نگاهش كنن 

2706