2733
2734
والا ولی شاید باورت نشه همین بنده خدا ک گفتم ب من میگف اگ من شوهرم مثل شورتو بود ازادم نمیزاش همون ا ...

اینجوری بودن برام خیلی دلچسب تره 

خدایا شکرت...اینبار نی نی تو دلیم رو بهم سالم هدیه بده لطفا🥰🥰😘🥰😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی خب بهش میگن روشن فکری...و اگر شوهر نزاره...عقب افتادس...خداروشکر میکنم که شوهرم عقب افتادس😂😂

عزیزم خوشم اومد از اخلاقت،ایول مثل خودمی.ولی خداشاهده زندگیای ماها پایدارتره،نمیدونم چرا ولی به نظر من مرد بخاطر علاقش به زنش اینکارو میکنه.هرجا ولنگاری دیدم تو هر زندگی آخرش به ناکجا آباد رسیده

کجا بودی خواهر میمودی این روشن فکرا رو پاره پوره میکردی 

ای خواهر من کاربریمو دوس دارم

😍

فعلا دخترم داره منو تیکه پاره میکنه😂😂😂😂

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2728

چ زن و چه مرد وقتی ازدواج میکنن به هم تعهد وفاداری میدن. و توی تمام فرهنگا کسی که متأهل حق نداره با کس دیگه ای رل بزنه و این خیانته هرزگیه نامردیه٬ از اعتماد یکی سواستفاده کردنه٬  نه روشنفکریه٬ نه مدرن بودن. آدم باید سعی کنه انسان باشه٬ یکی از ویژگیهاشم اینه که از اعتماد کسی سواستفاده نکنه٬ خیانتم نکنه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            

نامزد سابقم بود .کنارش چندتا پسر بهم گفتن جووون بخورمت بعد مث بز نگاه کرد گفت ولش کن عزیز دلم اینارو واگذار کن به خدا😑

مثلا عاشقمم بود.مامانشم میبرد سر قرار دوست پسرش (طلاق نگرفته بودن مامان باباش) 

اینارو دیدم فرار کردمااااا

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
ای خواهر من کاربریمو دوس دارم 😍 فعلا دخترم داره منو تیکه پاره میکنه😂😂😂😂

خخخخخخخ باشه پسرمنم الان خوابید😢😪😪😢

اینجوری بودن برام خیلی دلچسب تره 

آدم وجدانش هم راحت تره...دیدی یه وقتایی موقعیت گناه داری...کسی هم نمیفهمه که تو خطا کردی....ولی وقتی اون کارو نمیکنی....اینقدر دلت آروم میشه...واز ته دل میگی خداروشکر...بگو وبخند با مرد غریبه...دوست پسر داشتن زن متاهل...عشوه اومدن برای مردای دیگه....اینا چیزایی نیست که بشه روش حساب کرد برای آخرت.......

🍁چالش پاییزی بامداد خمار🍁گروه آبی💙 وزن الان ۷۶....هدف ۶۸..........میشه...چون من میخوام😎
2738

همسایمون دوستش باشوهرش اومده بودخونشون خانمه بی حجاب بودشوهرشم خیلی براش عادی وخیلی هم خانمشودوس داره وبگذریم ایناکه رفتن شوهردوستم میگه فلانی چه بی غیرته که زنشومیزاره انقدبی حجاب باشه ...این حرف اززبون یه مردغیرتی دراومده .😏

خدایابه امیدخودت نه بنده های بی خودت😍

یا خدا من چقد عصبی شدم تو این تاپیک بس کنید دیگه شمایی که میگید غیرت فریاد زدن نیست خب چرا فریا با تعریف کردن میشه تشویق کرد فقط متاسفم برای اونایی که برای مردم ارایشش میکنن و بایه دستمال مرطوب زیبایی نداشتشون پاک میشه

خانوماااااااااااااااا

خانومااااااااااااااااا

خانومااااااااااااااا

ول کنید توروخدا اینجا فضای مجازی با دعوا کردن شماها جایزه گینس رو نمیدن بخدا

خجالت بکشید دیگ یه صلوات بفرستید تموم بشه بحثا

☺️☺️☺️☺️☺️☺️

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
بجز اینستا اطرافم ندیدم

سلام باوان ، خاصی دله گیان ل زوو خبرم لت نیه 

خدا جونم میشه لطف کنی و غیر ممکن زندگیمو برام ممکن کنی 😢😢😢 ان شالله تو تاریخ ۹۹/۹/۹ خدا نظر و رحمتش به من هم میرسه و مشکلم حل میشه ، دوست عزیز مجازیم شما هم اگه دوست داشتی لطف کن و برای حل مشکلم دعا کن ممنونتم 🌹🌹🌹🌹
آدم وجدانش هم راحت تره...دیدی یه وقتایی موقعیت گناه داری...کسی هم نمیفهمه که تو خطا کردی....ولی وقتی ...

نه کلا ادم عذاب وجدان میگیری اگه این کارارو بکنه....واینکه اگه این خطاها از شوهرمون سر بزنه تا فیهاخالدونشو میسوزونیم

2706